sabian Creative Commons License 2001.04.09 0 0 133
Antitraktor Párt!!!! (rulez :))))

OFF (rafting)
405GRX szavaival élve: én voltam a legnagyobb legelegánsabb pingin egész Szlovákiában :))). Sajna a víz kicsi volt. Kellemesen csónakáztunk. Kb. 5-6 zúgó volt, ami komolyabban igénybe vette az embert. Ebből kettőnél úszás volt. Egy alkalommal egy nagy hajó tartott fel minket és a frontális ütközésből nem mi kerültünk ki győztesen. De jól is jött volna egy ABS....:)))
A másiknál én nem voltam a helyzet magaslatán és akkorát repültem, hogy a szikla adta a másikat. Kék zöld is lett a derekam. Este a buli okés volt, no meg az ital is, de a szlovákok nem tudnak igazán főzni. 110 km/h átlagot mentünk, ami szintén elfogadható.

ON
Ha jól láttam, már a szalonban áll a fekete gyémánt. Talán kis szerencsével pénteken már tütütüüüüü....

Van valakinek tapasztalata chip-tuning ügyben??? Garancia elvesztése, megéri-e, hatása a fogyira, nyomatékra stb. Vélemények is érdekelnek ám!!!
Hétvégén ültem egy 1.9TDI Audiban ami chip-tuningos volt (+15LE) és annak ellenére hogy igazi TRAKTORról volt szó elég jól tette magát, szóval innen a kérdés.

Üdv:
sabian

Csövi! Megy a traktor?