LD Creative Commons License 2001.04.09 0 0 3688
Nevetséges két gólt kaptunk... Az elsőnél Vilotics aláfut, Zombori (természetesen) lemarad, Milinte ki tudja hová ugrik, Németh meg lyukat rúg. Nem sok ilyet láttam eddig. (Szerencsére...) Az összefoglaló alapján Kiskapusi gólja szabályos volt, viszont Zombori tényleg meglökte a bírót. Hátulról, két kézzel. Volt egy pillanat, amikor lehetett látni. Amúgy lassan én is ott tartok, hogy sz@rok az egészre, egyrészt mert rendesen le vannak osztva a lapok, a héten csak a Győrt és a Lokit verették meg, pesti csapat+a szintén állami pénzből működő D.ferr+a Compaq-ot megnyerő, ezzel az első nagy multi céget a futballhoz csábító Matáv nem eshet ki, ez a maradék között "dől el", ill. ha valaki ezelók közül a csapatok közül túlságosan előre merészkedik azt rövid úton leállítják. Erre sajnos mi is tudnánk példákat mondani. A másik, hogy amíg ilyen hülyegyerekek hőzönghetnek a meccsen addig nem nagyon lesz pozitív a futball (akár helyi) megítélése. A pofájuk nagy, persze igazán bunyózni egyik sem mert. Kiváncsi leszek, hogy pl. a Megyeri úton ezek közül eddig hány járt, és ott is ekkora pofája volt-e. Kívülállóként (mint Videoton szurkoló, de nem RBD-s) mondom, és remélem nem köveztek meg érte, de ez innentől rajtatok (is) múlik, hogy ezeket az embereket közösítsétek ki magatok közül, és ne hagyjátok, hogy negatív irányba befolyásolja a megítéléseteket. A szurkoló dolga, hogy szurkoljon, ne a pályán rohangáljon a csapatnak kárt okozva ezzel. Van egy elég radikális ötletem ezzel kapcsolatban, de inkább nem írom ide...