Gabo_d Creative Commons License 2001.04.05 0 0 786
Latod ManUtdFan!

Az az atkozott technika... En bezzeg rongyosra nezem azt a 10 percet az otvar, kozepkori szintet kepviselo szalagon.:-)))))

A meccset eloben sikerult megneznem a Championsban. Volt egy aranyos leanyzo Vodafone-os mezben, O emelte a hangulatot. A Bayern drukkerek tobben voltak.:-((

Sok ujdonsagot nem tudok mondani. Enyhe trauma aztan eroteljes bizakodas. Ezt eltem meg a meccs utan en is. Erdekes a Juve nekem is eszembe jutott, de nekem meglepo modon a donto ugrott be. Akkor 90 perc alatt forditottuk meg a meccset. Most ugyanazt kell elkepzelni, csak 180 perceben. Kint a masodik felidoben fogjuk oket megverni. Mar latom a cimlapokat...

Kellemes meglepetes volt megint Silvestre jateka. Elore tenyleg nagyon jo, ugyesen cselezi be magat. Mindenki latja, hogy a tamadas nem megy. Beckham menjen ki a szelre, es fusson fel s ala!!!!! Ne akarjon mar betolodni kozepre, ne akarjon egyvonalba maradni a Keane-Scholes duoval! Higyjetek el, ez mostansag a legnagyobb hiba. Elol pedig nem nagy meglepetes, hogy nem vagyunk golerosek, mikor a ket szelsonk nem hozza a tole elvarhato beadasokat. Giggs az elejen jol kavart. Ami azert nagyon tetszett, az a jatekosok felfogasa. Igaz mi ezt mar megszokhattuk, de elmeny volt nezni, hanyszor tortent labda elvesztes, majd aki elvesztette, az szerezte vissza. A letamadasos jatek az elso felidoben -ami a Leeds-nek 3 golt hozott- nagyon a helyen volt, am a masodik 45 percben a Munchen dominalt.
En is -mint huszabi- zavarba hozhatonak tartom a vedelmet, de ez most nem rajtuk ment el. Golokat kellett volna rugnunk...

Hat, sikerult huszadszorra elmondanom nekem is ugyanazt.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!