.csihipuhi. Creative Commons License 2001.04.05 0 0 165
Kedves Slint,
én csak azt tudom válaszolni a kérdésedre a magam nézőpontjából,hogy velem úgy sikerült megszerettetni ezt a szájbaélvezés dolgot,hogy a partnerem elérte hogy beleszeressek,és bizzak benne,tudjam nem az élvezeti cikket látja bennem és nem a kihasználás céljából akar a számba élvezni...úgy,hogy tudtam ö is tiszta szívből szeret.Ésha egy lány szerelmes,és megbizik a fiuban akkor szerintem szereti a barátja minden nedvét bűzét :) Vagy ha még igy is vonakodna...akkor az is sokat dob a dolgon,ha te is teljesited a kivánságait és ha kell órákon át csak kényeszteted a nyelveddel...nem nyafogsz,nem unod hogy a lányoknak néha nehezebben megy...aztánmeg ottvan a hatvakilences,szerintem ha a lány már az orgazmus közelében jár,akkor egyáltalán nem zavarja SŐT! örül ha a szájába élvezel....én úgytudom,ilyen esetekben a lány maga fog majd örülten a fütykösöd után kapálozni hogy minél előbb a szájába vehesse :))Türelem,és önzetlen szerelem... ez a normális eset úgyhiszem.Legalábbis nálam maximálisan bevált.Igazán Problémás esetekben még nemvagyok jártas...