andry Creative Commons License 2001.03.23 0 0 10
Na végre valaki, aki ott volt (Deák Bill bácsi mögöttünk jött be)!
Szerinten is igen-igen jó volt, végre a progresszív Billy volt hallható. A Tátraiék hangosítása egyszerűen sz@r volt (szvsz a produkció se volt valami fényes (Borlai többször is hibázott), mindenesetre nem Billy elé való. Winchesternek jó hangja van, de sokkal többet kellett volna nyújtaniuk (végére azért ők is felpörögtek), a Billyék hangosítása már jobb volt, de sokkal jobbat érdemeltek volna. Én nem vettem észre, h elment volna valamelyik oldal lehet, h az amúgy drága sörök miatt. :) Megjegyezném, h a büfé viszont egy hatalmas rablás a PeCsában. :(( Amúgy a tribün bal oldalán volunk és Billyn teljesen be voltunk indulva. Azt sajnáltam, h nem jött ki néha konferálni (októberben többször megtette), most mintha nem lett volna olyan jó kedve. Na meg még egyszer visszajöhettek volna (októberben többször megtette :), de amit produkált az király volt. És a társak is tényleg társak voltak a zenében, az a Wolfgang Schmidt nagyon jó basszer. Amúgy nem gondoltam volna, h október után ilyen hamar visszajön. Lehet, h kedveli Magyarországot? (Olvastam egy döme Dezső-interjúban, h D.D. dedikáltatta Billy Cobhannel egy japán koncertlemezét, mire ő: Tudtam, h kiadták, de még nem láttam. Ezért Magyarországra kellett jönnöm. Milyen jó barátaim vannak itt.
Amúgy tavaly októberben is voltál? Meg esetleg nem tudod ki volt a másik gitáros a Boom Boomban? Nem ismertük (fel).
Előzmény: csab (7)