REV Creative Commons License 2001.03.22 0 0 20
Kedves Vikmail!
Bár nem nekem válaszoltál, azért engedd meg, hogy reagáljak! Hasonló jó ötleteim nekem is lettek volna. Óriási szenzáció, sok szereplés a médiumokban például egy bejelentés arról, hogy a MUNKÁSPÁRT a jövőben megszűnik marxista, kommunista párt lenni, és besimul ebbe a langyos polgári demokráciába. A hír az újságok címrovatába kerülhetne, és esetleg hetekig tarthatna a visszakozás. Nagy, szinte bombasztikus hír lehetne, hogy tízegynéhány év után mondjuk Thürmer Gyula lemond a Munkáspárt elnöki tisztjéről. Tudnék még egy egész sor ötlettel előállni, ami biztos médiasikert hozna, de azt gondolom, hogy ez nem média politika, hanem kalandorság, ilyet egy magát valamire tartó politikai párt nem tesz. Akár hiszed, akár nem, működési időm alatt volt elképzelésem arról, hogy hogyan kell az adott helyzetben a Munkáspártot megjeleniteni a médiumokban, sőt arról is, hogy kiknek. Lehet ezt akár média stratégiának nevezni, de szerintem ez inkább hozzátok illő terminológia lenne. Amit Répatorta írt nagyjából igaz. Voltak működő média kapcsolataim, és beszélő viszonyban voltam az összes közszolgálati média szinte legmagasabb színtű vezetőivel, úgy is mint magánember, de úgy is mint a Munkáspárt egyik vezetője. Bátran elmondhatom azt, hogy ha a pártnak volt valódi mondanivalója a társadalom felé, többnyire el tudtam érni annak média megjelenítését. Ha nem jelentünk meg, vagy nem volt mondanivalónk, azért nálatok komolyabbnak tűnő műbalhékat találtunk ki, ami ráadásul nem ásta alá hitelességünket, nem kellett utána hosszan magyarázkodnunk. Ennyit erről! Azt gondolom, hogy a témát itt érdemes, befejezni.
Szerintem, tehetséged okán, jobb lenne ha melleket növesztenél és elmennél titkárnőnek. Lehet, hogy ebben az esetben ha alkalmazóid megismernek a jövőben nem tesznek idő előtt lapátra, mint ahogy azt tette az SZDSZ, a Zöld Demokrata Párt, a Fiatal Balodal "akit jobban semminél nem utáltál", inkább későn a Munkáspárt, és majd az MSZP.
Na szia. Itt fejezem be.
Üdv REV
Előzmény: vikmail (19)