MetaCode Creative Commons License 2001.03.21 0 0 38
Sziasztok!

Hali Európai! Hát, újra szép az Élet..:-)
Off, de elmondom, a márkafényt emeli: a mostan elődje egy Supreme HDi volt. Imádtam. Aztán egy laza 80-nal megküldtek hátulról piros lámpánál. A vétkes Favoritnak benézett a motorja az utasterébe... A Pugnak az alja ment el, sajna... Vége. Nekem egy agyi vérömleny miatt (előre voltam hajolva az ülésben, a kesztyűtartóban kotorásztam, volt ideje a fejemnek lendületet vennie) hat hónap kényszerpihenő. Közben egy lendülettel felmondtak a cégnél ahol dolgoztam, mire visszaírtam, hogy betegállomány alatt nem kéne, mert qrva sokba fog nekik kerülni. Na, nagy nehezen kivárták. Még nem volt tisztázott, hogy kinyitják-e a kobakomat, vagy nem, már dúlt ez a háború, pedig sales nyelven szólva overtarget voltam (jó volt a kereskedőcsapat, akivel dolgoztam). A doki azt mondta, hogy ezek után Pözsót vesz, mert ekkora csattnál szokatlan hogy ennyire megússza valaki. (ha rendesen ülök, semmi bajom). Európai, próbaút újra? dobj egy mailt!
On
Sabian
Jó a CD-s rádió, bár lehetne jobb. A lemez nem ugrik (5 sec buffer memory), még szolid negyvennél a Móricz körtéren sem. Ami nem szép, az a rádió hangja. Sajna az OEM autórádiógyártók nem raknak RCA kimenetet a termékeikbe, ezt utólag meg lehet oldani. A hangszórók jók, többet ki lehet hozni belőlük mint amit a gyári rádió tud. Ezt onnan tudom, hogy a HDiben nem gyári cucc volt, és csúcs módon szólt benne minden.
Amit javaslok, azt én is szándékozom: egy RCA kimenet barkács (van rá profi), aztán valami finom erősítő, és kész. Az erősítő pusztán a hangszínek kiemeléséhez kell, a mennyiségi üvöltést én sem szeretem. Összességében kár lenne nem a központi kijelzőn figyelni a rádió adatait, meg a kormányról való állítgatás lehetősége is kényelmes. Na meg az alvázszámhoz kódolt mivolta miatt nem kurrens feketepiaci termék. Szóval érdemes megtartani, de - ha futja a kassza - még egy 30ast mellétenni, és akkor tényleg élmény. Clarion, jó-jó, de mégiscsak OEM...

Nézegetni, tapicserélni benne vagyok, klub se rossz. Igaz, családapa, de csak 33, és nincs jelenet, ha saját progi van..:-))) Csak egy jó héttel előtte fixálni kellene...

Üdv

M.