REV Creative Commons License 2001.03.21 0 0 16
Kedves Vikmail!
Természetesen útálatról szó sincs, nem is volt. Nem tulajdonítottam akkora szerepet személyeteknek, mint gondolod.
Az internetről "lelopott??" hiszen "vikmail" címszó alatt bármely kereső programmal hozzáférhető anyagaitok számomra bizonyították kettőtök és tanácsadóitok alkalmatlanságát egy marxista modernizációs folyamat kidolgozására. Egyes megjegyzéseid pedig személyesen is kifejezetten sértőek voltak számomra. Képzeld annyira túlértékeltelek, hogy megsértődtem, és szabad utat engedve törekvéseiteknek önként eltávoztam a vezetésből. Megjegyzem nem bántam meg. Nos ugye nem miattunk nem sikerültek törekvéseitek, hiszen 2000. június 10-i felmentésünket megelőzően csupán nagyjából másfél hónapig volt szerencsénk opponálni működéseteket. Ugye nem akarod rajtam, rajtunk számonkérni, hogy nem kezdeményeztünk személyes, tisztázó beszélgetéseket. Erre talán az algazdinak kellett volna gondolnia. Sajnos mérhetetlen provincializmusa okán erre még gondolni sem tudott.
Ugyanakkor nektek mondjuk 2000. június 10-én módotok volt fellélegezni és 2001 februárjáig bizonyítani. Sikerült???
Üdv REV
Előzmény: vikmail (15)