AZs Creative Commons License 2001.03.08 0 0 149
sziasztok
megprobalok valaszolni.Az alapitvanyi iskolaktol azert felek, mert oda elsosorban olyan emberek jaratjak a gyerkocoket, akik nem akarjak , hogy barki gyerekevel legyen az ovek, s nem biztos, hogy toleralnak az en gyerekem. A Waldorfrol olvastam, hogy nincsenek az atlagtol eltero gyerekekre felkeszulve.
akkor az elozmenyek: mar a bolcsiben (!) szoltak, hogy a manoval baj lesz, hogy 1 embert egeszen lekot, meg ehhez hasonlok. Aztan az elso ovibol eltanacsoltak, s akkor bekerult a XX. kerulet egyetlen kisegitocsoportjaba, ami amolyan gyujto volt az anyagilag, szellemileg, testileg nagyon melyen allok szamara. itt toltott 4 honapot, kozben az Osvat u.-i Nevtanban foglalkoztak vele. Majd a XX. ker-i Nevtanban Ayres modszer, most szinten ezt a modszert a XIV.ker-i Nevtan probalja. Eredmenyrol meg csak a pszichologusok beszelnek, az ovonok sajnos nem. (most, hogy ismet elolvastam .., 6 es fel ev alatt ennyi megprobaltatas a manonak, szornyu)Mindemellett nagyon szeretik, mert okos, ertelmes gyerek. ugyhiszem ez az egyetlen szerencseje. Tenyleg hihetetlen amit az ovonok meseltek, meg meselnek. olyan rosszasagokat kepes bent elkovetni, ami ember eszebe sose jutna, sosem latta, vagy lathatta, vagy lathatott hasonlot. Sajnos az ovonok nem tudnak iskolat ajanlani, a pszichologus no sem. A keruleti Nevtanok kapnak listat az iskolakrol? Ha vegigkerdeznem oket, talan tudnanak kisletszammal indulo osztalyokrol?
Koszonom es bocsanat, hogy hosszu voltam.
Agnes, az ut. mondat erdekes, mert valoban, mikor egy ismerosunk javaslatara felkerestunk egy pszichologust, azzal kezdte, hogy hol vannak a velemenyek, amiket kiallitottak a kicsirol a vele foglalkozo pszichologusok, akkor dobbentem ra, hogy je ilyet kellett volna kapnom? tehat semmi irasos szakvelemeny nincs a kezemben
koszonom
zs