mazsolA Creative Commons License 2001.03.08 0 0 13
Kedves Kiss Me!

A felmelegítéses terápiát a Péterfy Kórházban alkalmazzák. Bocs, de a nevét valószínűleg rosszul írtam le. A műtéttel kapcsolatban a véleményem a következő:Ez minden családnak a saját döntése, de én biztos elutasítanám ezt a lehetőséget,. Sajnos a nyugati orvostudomány egyetlen megoldást lát a rák gyógyítására, ez pedig a kés.Ezek a próbálkozások sikertelenek, arról nem is beszélve, hogy a műtétet megelőző és azt követő kórházi kezelésnek testet-lelket romboló hatása van Egy beteg embernek a család törődése, gondoskodása, szeretete többet jelent, mint a testéből kilógó csövek és lelkiismeretlen orvosok, nővérek hada. Ha hall az ember csodálatos gyógyulásokról, az ha megfigyeltétek, soha nem egy orvosnak, hanem egy természetgyógyásznak volt köszönhető. Én biztos, hogy ezen a természetgyógyász vonalon mennék tovább.Persze ott is vannak kuruzslók, de gondos tájékozódás után az ember könnyebben találhat segítséget a problémáira. Most olvastam először a topicot. Jelenleg a munkahelyemen vagyok, de ha érdekel, holnapra összeszedek néhány otthon őrizgetett címet, aminek esetleg érdemes lenne utánajárni.