Sárkány Creative Commons License 2001.03.07 0 0 4
Kedves KissMe!

Sajnálom a nagymamádat nagyon.
Én ugyan nem vagyok orvos és szakértelmem a nullával egyenlő, de pár dolgot mondanék.
Ha jól számolom a mamád 65 éves. Az ilyen korú betegeknél az a baj, hogy ha esetleg van is mód a műtéti gyógyításra, többnyire a szövődmények, és az altatással járó kockázat olyan nagy, hogy nem élik túl. Vagyis a műtét sikerült, a beteg meghalt. Az én nagymamám 2 hónapja halt meg.
Azon azért el kell ilyenkor gondolkodni, hogy érdemes-e ezeken a kezeléseken és a műtéten átesni. Ahogy mondtad csak a szenvedéseit hosszabítják meg szegénynek. Úgy gondolom hogy ezt neki kell eldöntenie. Vállalja-e vagy sem.
Valószínű hogy ha a műtét mellett dönt, szinte folyamatosan műteni kell, ahogy a nyelő és légcső szűkül.
Az egyéb módszerekről gyógyszerekről nem tudok semmit. Van vmi új gyógyszer, csak a nevét nem tudom. Utánanézek. És van az a felmelegítéses módszer amit csak pesten csinálnak. Ha érdekel utánaérdeklődöm. A barátnőm hordta oda az anyukáját.
A csodadoktorokról annyit, hogy ők voltak egynél, aki mindenféle gyógyteát adott, ami sokat használt. Neki egyébként (a barátnőm anyukájának) tüdőszarkómája volt, ami a kezelések ellenére 1 év alatt elvitte. Pedig minden lehetségest kipróbáltak.
A permetszerben biztos van valami. Ne permetezz...
üdv: Sárkány

Előzmény: KissMe (-)