odibaby Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1217
Sziasztok!

Raki!
A ruhat egy varrononel szeretnem varratni (milyen erdekes :-) ), mivel az eskuvoi ruhaszalonban nem vallaltak el (tul rovid lett volna nekik az a 2 honap ahhoz az egyszeru A vonalu ruhahoz :-(). Sajna, meg nem tudtam felhivni, igy nem tudom, elvallalja-e. De ha tudsz jo (es olcso) varronot, aki vallalna, szolj batran! Ez a noszemely egyebkent csak menyasszonyi ruhakat varr.

Anubisz, seawing!
A hajos eskuvorol nekunk nagyon jo tapasztalataink vannak, az egyik ismerosunknek is ott volt. Cimet, tel.szamot tudok irni, de csak hetvegen, mert akkor megyek haza. Ha erdekel vkit, tudok anyakonyvezetot is mondani, aki kimegy a hajora, belvarosi (nem a hajogyari szigetet nezed a szertartas kozben), es nem olyan draga.
Mi egy 80 szemelyes hajot neztunk ki, ez kb. 28e azokra az orakra, amikor megy a hajo, a tobbire nem kell fizetni (igy egyeztunk meg), de kb. a fele idoben fog allni, es menni.
A kajat ok adjak, kb. 3e Ft/Fo, igenytol fuggoen (mi svedasztalosat szeretnenk).
A szertartas is a hajon lesz, de addig allnia kell a hajonak, nehogy atcsusszon egy masik keruletbe, mert akkor nem lesz ervenyes a hazassag (jo kifogas :-) ).
Neztunk nagyobb hajokat is, van 108 es 250 szemelyes is (meg 60 szemelyes is), de mi csak 80-an leszunk.
Nekem azert is tetszik a dolog, mert nem kell a szertartasrol a bulihelyre bumlizni (nincs kocsiberles, stb.), foleg, mert aprilis vegen nem tudom, mennyire lesz sar.
Az ismerosunknek a kisebb hajo (60-an voltunk) olcsobb volt es a hajosok mindenrol gondoskodtak, amirol kellett, de nem kotelezo jelleguen (pl. vihettek ok is pl. piat, amit olcsobban vettek ugye meg).
Nat, nagyjabol ennyit tudtam mondani. Ha valami meg nem tiszta, szoljatok!