CsilladaKilla Creative Commons License 2001.03.05 0 0 720
Istvan, persze hogy apolni kell. De ennek megvannak a hatarai, es nemcsak atvitt ertelemben is, hanem tenyleges hatarokrol beszelek. Mert asszem ez az egesz most abbol indult ki hogy milyen kulturat nyomatnak az amcsik a vilagnak. Szoval az egy dolog, hogy itt megprobaljak felkarolni, tamogatni, de hogy ugyanezt meg exportaljak is szerintem egy fogasabb kerdes, foleg mint mar elobb is irtam, arra sokkal kevesebb a kereslet.

Egyebkent sajnos beletalaltal - ugyanaz a parszaz ember jar ezekre az esemenyekre. Vajon ez mashol maskent van? Vedelmezem az amerikai kulturat es intelligenciat, mert en ilyen emberekkel vagyok korulveve, es a tobbiekkel szinte soha nem talalkozom, tehat ami hozzam itt elve eljut az nagyon pozitiv. De Ti nem ugyanigy vagytok vele? Feltetelezem hogy a barati korotok, melohelyetek hozzatok hasonlo emberekbol all.... Mikor vegyultok a Jozsefvaros surujebe, mikor beszelgettetek el utoljara pl. konzervgyari segedmunkasokkal? Hogy a plazacicakrol, macso izompolos ujgazdagokrol ne is beszeljek? Nekem volt mindkettoben reszem, mert hadd aruljam el szegyenkezve, hogy a magyar palyafutasom elejen ropke hat honapig biztositasi uzletkotokent dolgoztam anno 80-as evek kozepe, es a kobanyai gyarakban probaltam szegeny melosokat a CSEB oromeire rabeszelni. Azt a fajta eletet amit azok az emberek eltek senkinek nem kivanom, mert magamnak sem tudnam elkepzelni. De megis, a zome teljesen elegedett volt, csak hat penz lenne tobb, de felkeltek reggel 4-kor, ellattak a haztajit (mert a legtobb ingazott), bejottek hatra melozni, aztan miutan egesz nap az iszonyu buzben, szennyben robotoltak, haromkor hazamentek, megint a haztaji, es utana szepen leittak magukat a tv elott. Hol fert ebbe bele a kultura?

Bocs egy kicsit off lett ez is... Hozzatok hat a politikat! :-)))))

Előzmény: náVTSi (713)