hitMan Creative Commons License 2001.02.18 0 0 54
Nem akartam hozzaszolni, de egyszeruen nem birom megallni. Az , hogy valaki fodrasz vagy sminkes , az nem azt jelenti, hogy az o szava a szentíras. Sot, tovabb megyek. Aki hasznalhato informaciokat akar, az egyaltalan nem a fodraszokat kerdezi meg, hanem a gyogyszertarakban es gyogynovenyes boltokban levo eladokat, mert altalaban minden valamire valo keszitmeny ugyis csak itt talalhato meg es ok a visszajelzesekbol le tudjak merni , mi mennyire hatasos./ + persze a netes infok / Lehet , hogy csak azert reagalok erre, mert regen egy fodraszhoz mentem el, / mert ok aztan ertenek hozza. / aki hirdette a remenykedoknek az iget, egy regebben leirt termek formajaban. Biztos vagyok benne , hogy jopar helyen meg mindig nyomjak ezeket az Rrising fele pakolasokat, jo penzert. Ja, es okosan megallapitjak egy ilyen kezeles elott, hogy keves folyadekot iszik az illeto, ill. megmutatja , hogy ennek a hajszalnak szinte nincs gyokere, annak meg van, Igyunk gyogyteat is stb. Ez egyebkent sablon szoveg es mindenkire rahuzhato. / ugyanakkor lehet hogy tevedek, de a sajat tapasztalataimbol indulok ki. /