Metalhead Creative Commons License 2001.02.17 0 0 137
Egyebkent most olvastam a metal is.com-on, hogy van ra valoszinuseg hogy a Halford visszamegy a Priest-be, mivel vannak nezetelteresek a Ripper, meg a Priest kozott. A Ripper akana fojtatni a Jugulator-os stilust (brutalisabb metal) mig a Priest inkabb az eredetibb melodikusabb hozzajuk jobban illo metal albummal akarjak fojtatni. Ellentetben a Metallica-val, a Priest-et mindig is erdekelte mit gondolnak roluk a rajongoik, es ugy is csinaljak a dolgaikat hogy a kedvukben jarjanak. Sok Priest rajongonak nem jott be a Jugulator. En sem eppen azt vartam mikor kijottek vele. Szerintem is tul brutalisra sikerult, de mondjuk meg lehet erteni, mert nagyon be voltak ragva annak idejen mikor keszult. Azert megbaratkoztam vele egy ido utan, de nekem csak ugy hangzik mint egy akarmilyen jo Metal banda. Nincs benne semmi kiemelkedo. Nem a Priest-hez valo stilus. Egyekent nem tudom mire ugral a Ripper, mert egy hangjeggyel sem jarult hozza ahhoz az albumhoz. Allitolag most a Ripper sokat jarkal ossze a Pantera-val, mert ott is vannak vitak az egyuttes es az enekesuk kozott, es ha elfajul a dolog, tobb mint valoszinu, hogy oda fog menni enekelni. Igy meg fog uresedni megint az enekes helye a Priest-ben. Es ugye ki is lehetne mas aki legjobban beillene oda...Rob "The Metal God" Halford. Halford azt nyilatkozta a Korrang magazinnak hogy mar sokkal jobb viszonyban van a Priest-el, sokat dumalnak telefonon, es mikor Rob angliaban van van mikor kimennek egyutt bulizni, mint regen. Kerdeztek tole konkretan, hogy visssza menne-e a Priest-be, es azt valaszolta, hogy tobb mint valoszinu, ha felajanlanak neki, akkor igen.
Egyebkent az uj Priest album mar kesz van, csak azert huzodik annyira, mert a Tipton faterja nagyon beteg, es a Tipton vele tolt egy csomo idot.
Szerintem nagyon sok fog mulni az uj Priest albumon, hogy mi lesz a jovoben. Ha nagyon sikeres lesz akkor lehet hogy marad a Ripper, es belatja majd hogy megse kell pattogni, az oreg rokak tudjak mit csinalnak.
Ha viszont befurodnek vele, az csak is szerintem a Ripper hibaja lesz majd, mivel biztos vagyok benne, hogy zeneileg nagyon jo lesz, amit a Priest-tol elvar majd mindenki. A kerdes csak az hogy a Ripper bele fog-e illeni.
Ha nem, akkor tobb mint valoszinu, hogy fog majd menni a Pantera-hoz meg egy kicsit segget nyalni amig beveszik oda.
Es akkor fog tortenelem es a Heavy Metal ujja szuletni...Rob ujra a Priest-be...
Es ami utana kovetkezik...
Egy teljesen uj fejezet a Heavy Metal torteneteben.