Praecox Creative Commons License 2001.02.14 0 0 51
Ma valahogy ez a kedvencem Ellistől (Glamoráma, 23., M. Nagy Miklós fordítása)

A zuhany alatt állunk Jamie és Bobby közös fürdőszobájában, és Bobby megcsodálja, milyen szépen lebarnultunk ma a jachton, hogy milyen meghökkentően fehér a bőrünk ott, ahol a boxeralsónk eltakarta, és hogy milyen mintákat hagyott Jamie bikinije, szinte ragyog ez a fehérség a fürdőszoba félhomályában, zuhog le ránk a víz a masszív krómzuhanyfejből, és mindkettőnknek éles szögben feláll a farka, és Bobby elkezdi verni a saját merev, vastag bránerét, feszesen lógnak alatta a tojásai, vállában megfeszülnek az izmok, ahogy dolgozik magán, és rám néz, találkozik a tekintetünk, és kásás hangon morogja: -- A faszodat nézd, haver! --, és lenézek a saját farkamra, amit én is verek magamnak, és az izmos lábomban is gyönyörködöm közben...
A zuhany alatt Bobby engedi, hogy dugjak Jamie-vel, és most Bobby feje van ott a lába közt, és Jamie térde többször megroggyan, de Bobby tartja a karjával, és belenyomja az arcát a pinájába, és Jamie ívbe hajlítja a hátát, rányomja a pináját Bobby nyelvére, és Bobby egyik kezével a farkamat markolja és szappanos kézzel veri, aztán szopni kezdi, és olyan kemény lesz, hogy érzem, ahogy lüktet, de még mindig keményedik, és egyre vastagabb, Bobby kiveszi a szájából és megvizsgálja, megszorítja a markában, aztán megnyalja a makkot, a nyelve hegyével emeli meg a farkamat, és apró, precíz kis mozdulatokkal nyalja azt a helyet, ahol a makk találkozik a nyéllel, miközben Jamie éhesen nyöszörög, „csináld, csináld”, és ujjazza magát a félhomályban, és aztán Bobby a szájába csúsztatja a farkamat, beveszi annyira, amennyire csak tudja, mohón, nyálasan nyalja, és közben leül a fenekére, és még mindig rejszol, és megfeszülnek a combizmai, ahogy helyezkedik. Hátrahajlítom a nyakam, és a mellemen ömlik le a víz, és amikor megint lenézek, Bobby felnéz rám és mosolyog, nedves haja a homlokára tapad, kilátszik rózsaszínű nyelve. Aztán int, hogy forduljak meg, és széthúzza a fenekemet, és érzem, ahogy feldugja a nyelvét, aztán kihúzza és a mutatóujját dugja be félig a seggembe, és az ujjával bassza a seggemet, amíg tövig bele nem megy az ujja, amitől majd szétdurran a farkam, olyan eszeveszetten lüktet...
Letérdelek és nyalni kezdem Jamie pináját, az ujjaimmal szétfeszítem neki, és miközben a hajamat markolássza, nekidöntöm a zuhanyzó falának -- Bobby közben még mögöttem térdel, ujja ki-be jár a seggemben, a másik kezével meg a feszes hasizmaimat kezdi simogatni --, és újra meg újra vévignyalom a csiklójától egészen a segge lyukáig, az egyik lábát a vállamra teszem, és beszívom a csiklóját, miközben két, aztán három ujjal baszom, és utána becsúsztatom a nyelvem a seggébe, a nyelvemmel baszom, miközben ujjaimmal a csiklóját rángatom, és amikor felállok, Bobby ujja kisiklik a seggemből, én pedig megfordítom Jamie-t, leguggolok mögé és szétfeszítem kicsi, feszes seggét, és mélyen becsúsztatom a nyelvem az ánuszába, és ott bent tartom, miközben addig dörzsölöm a csiklóját, amíg elélvez...
Miután megtörölközünk, bemegyünk Jamie és Bobby hálószobájába, az óriási ágy mellé, amiről le lett szedve az ágynemű, és minden lámpa ég a szobában, úgyhogy mindent látunk, és Jamie megmarkolja a farkamat és szopni kezdi a makkot, én pedig nézem, ahogy Bobby az egyik fiókhoz megy, és amikor lehajol, szétnyílik a segge, a segge lyukát is látni egy pillanatra, miközben kivesz egy kis üveget, aztán megfordul, és keményen ágaskodik a farka, és visszajön hozzánk, miközben már Jamie-t nézem, ahogy egyik ujját bedugja a pinájába, aztán kihúzza, és dörzsöli egy kicsit a csiklóját, majd a számhoz emeli az ujját, én pedig szopni kezdem. Aztán megint bedugja a az ujját a vaginájába, és amikor kihúzza, megint kínálja a számba, én pedig megfogom a kezét, és lenyalom a sós nedvet az ujjáról, szopogatom, aztán az arcomhoz húzom az arcát, és miközben csókolózunk, a kezem lesiklik a seggéhez, aztán fel a csípőjére, és még feljebb a kemény, súlyos mellekhez, tenyerem átsiklik a csöpp mellbimbókon, amitől megkeményednek, és Jamie közben egyfolytában reszket és nyög. Aztán az ágyra fektetem, én pedig odatérdelek mellé, és megszagolom a pináját, mélyen beszívom a szagát, még vízcseppek csillognak a szőrében, és finoman rálehelek, miközben egyik ujjamat végighúzom a szeméremajkain, még nem nyitom szét őket, csak izgatom, aztán egyik ujjamat mélyen feldugom a pinájába, és közben a csiklójával is játszom, és nézem, ahogy megváltozik a színe, Jamie pedig hanyatt fekszik az ágyon, le van hunyva a szeme, és aztán nyaldosni kezdem a csiklója körül, utána meg felemelem a csípőjét és széthúzom a seggét, amíg meg nem látom a rózsaszínt odabent...
Felsiklik a szám a melléig, és keményen szopom a bimbóját, miközben alatta markolom a mellét, aztán lesiklik a nyelvem a teste középvonalán, és Jamie felemeli és szétteszi a lábát, a csiklója már teljesen megduzzadt, de először szinte hozzá sem érek, szándékosan kikerülöm, úgyhogy Jamie egyfolytában mozgatja a pináját, próbálja eltalálni a csiklójával a nyelvem, nyöszörög közben, és amikor a nyelvem finoman megérinti, a csiklója még keményebb és nagyobb lesz, és a lábikráját markolom, aztán a combja belsejét, és közben egyfolytában baszom a nyelvemmel, és amikor megint felemelem a csípőjét, elkezdem nyalni a segge lyukát. Bobby is odahajol és falja a szemével, ahogy ki-be jár a nyelvem Jamie ánuszában, miközben ő a saját farkát veri. -- Istenem, olyan lucskos vagy -- suttogom. -- Olyan kurva jó lucskos vagy. Egyik ujjamal elkezdem baszni a pináját, Jamie-nek pedig megfeszül a csípője, ahogy felsiklik a szám és beszopom a szeméremajkát, és aztán megint a csiklóját nyalom, mire Jamie megint vonaglik és elélvez..
Az ágyon fekszem, és nézem, ahogy Jamie Bobbyhoz lép, aki az álla alá rakja hatalmas kezét és felemeli az arcát, aztán mélyen csókolja, összegabalyodik rózsaszínű nyelvük, és Jamie megmarkolja és megszorítja Bobby farkát, aztán finoman letolja az ágyra, mellém, a feje a lábamnál van, a a farka az arcomnál, és Jamie térdre omlik az ágy mellett és nyalogatni kezdi Bobby farkát oldalról, miközben engem bámul, és Bobby nyög és a lábamat nyalogatja, és Jamie felemeli, aztán leereszti a száját, olyan mélyen beszopja Bobby farkát, amilyen mélyen csak tudja, miközben Bobby keményeket lök a csípőjével. Jamie felmászik az ágyra és Bobby farka fölé helyezkedik, aztán lassan leereszkedik rá, és egyfolytában a szemembe néz, miközben Bobby farka belecsúszik a pinájába, aztán Jamie kihúzza magát, és a makkon dörzsöli a szeméremajkát, majd újból beleül, Bobby farka könnyedén belecsúszik, és Jamie ekkor megáll, nem mozdul egy darabig, hagyja, hogy a pinája megszokja a helyzetet, aztán elkezd lovagolni Bobby farkán, felhúzza magát egész a hegyéig, aztán keményen beleül, rá Bobby medencéjére, és Bobby nyögve pumpál belé, és hirtelen Jamie valamennyi izma egyszerre megfeszül, és próbálja visszatartani, hogy elélvezzen, de már nem bír magával, és üvölteni kezdi, hogy „basszál, basszál!”, és valahol a szobában megszólal egy csipogó, de senki sem törődik vele...
Bobby előtt térdelek, és biztat, hogy emeljem meg a farkát, hogy megszagolhassam a golyóit, aztán hátranyomja a fejem és tövig becsúsztatja a farkát a számba, hogy majdnem megfulladok, levegőért kell kapdosnom, de Bobby ott bent tartja a farkát, amíg megnyugszik a torkom, két kézzel húzza a fejemet le-föl a farkán, aztán majdnem teljesen kihúzza, hogy csak a makk marad bent, és megint keményen benyomja a torkomba, hogy a szőre a számat éri és és az orrom nekinyomódik kemény, feszes hasának, a golyói meg az államnak feszülnek. Amikor felnézek, hátra van vetve a feje, csak az állcsúcsa látszik nyakának inas-izmas oszlopa fölött. Bobby hasizmai a melle alatt egészen szélesek, aztán lejjebb vékonyabbak, egyik kezemmel azokat simogatom, a másik meg a hátán van, ott, ahol ívelni kezd a feneke, és keményen szopok, csupa nedves a szám a saját nyálamtól meg Bobby előváladékától, és nyalogatom a makkját, ki-be jár a farka a számban, lassan, rendületlenül csúszik be egészen tövig, az orrom elmerül izzadt szőrében, és aztán elkezdi keményebben baszni a számat...
Bobby hanyatt fekszik az ágyon és magára húz, úgy, hogy ő is szophassa a farkam, miközben én szopom az övét, és mélytorokra nyeli a farkam, minden egyes alkalommal a makkig csúsztatja a száját, aztán tövig szop megint, csurom nyálasan csúszik ki a szájából, hogy aztán megint keményen rászopjon és torkig benyelje, és közben finoman, ritmusra mozog a csípőnk. Aztán Bobby átgördül, a hasára fekszik, egyik térdét behajlítja, a golyói az ágyon nyugszanak a segge hasítéka alatt, és Jamie széthúzza a seggét, én meg zihálva lehajolok és megcsókolom a segge lyukát, és nyomban bele is dugom a nyelvem, mire Bobby felemeli a csípőjét, hogy végül már négykézláb áll, én pedig elkezdem fúrni a seggét a nyelvemmel, érzem, ahogy enyhén kitágul és összehúzódik, aztán megint kitágul, aztán Jamie az ágy végébe húzódik és szétteszi a lábát Bobby arca előtt, és közben megfogja a fejét, és Bobby próbál a pinájához férni, de Jamie azon ül, és Bobby hátrahúzódik, magára húzva Jamie-t, úgyhogy Jamie végül a hátán fekszik, és szétteszi a lábát Bobby arca előtt, aki enni kezdi a pináját, aztán megfordítja Jamie-t, hogy négykézláb legyen előtte, és hátulról kezdi enni a pináját, és közben hangosakat nyög, de ez Jamie két combja közül fojtottan hallatszik ki, én pedig elkezdem bekenni Bobby segge lyukát az olajjal, amit abban a kis üvegben hozott az ágyhoz...
Visszaülök a sarkamra, mire Jamie odahajol és elkezdi szopni a farkam, és ráköpdös, hogy a végén már csurom nyál, aztán előretérdeplek és eltolom Jamie-t, fél kézzel széthúzva tartom Bobby seggét, a másikkal meg bekenem olajjal a farkamat is, aztán beirányítom a hegyét Bobby lyukához, és keményen megfogom a csípőjét két oldalról, és gyengéden tolom be a farkamat, de aztán nem bírok magammal, és elkezdem jó keményen baszni, a hasam a seggének csapódik, és Jamie még kapaszkodik belém, húz vissza minden lökésnél. Egyik kezemmel elengedem Bobby csípőjét, lenyúlok, és érzem, hogy Bobby az ágaskodó farkát markolja és veri magának, ugyanolyan ritmusban, ahogy hátulról lököm, és rákulcsolom a kezem a kezére, és a lökésektől a kezem magától siklik előre-hátra, aztán elkezdem még keményebben hágni, és olyan gyorsan zihálok, hogy úgy érzem, mindjárt megáll a szívem, és totál kivörösödtem. -- Nyugi, nyugi -- hallom a nyögdécselését. -- Ne menj még el...
Bobby megfogja a farkam és segít bevezetni Jamie pinájába, és alulról szépen belecsúsztatom, miközben lentről markolom a combját, átölelem őket, kettőbe hajtva Jamie-t, aztán elkezdem szopni mind a két mellét, miközben baszom, a pinája szívja a faszomat, ahogy ring rajta, és totál együtt van vele, szívja vissza, mikor húzom ki belőle, hogy aztán tövig bedöfjem, nyögve minden lökéshez, és vörösen ragyog az arca, és sikít, és elomlik rajtam, én pedig kihúzom a farkam, megfordítom Jamie-t, és két ujjal széthúzom a seggét, és miközben belecsúsztatom és kihúzom egy ujjamat, Bobby megint bekeni a farkamat olajjal, én pedig lefogom Jamie csípőjét, aztán a saját csípőmmel körözve lassan benyomom kőkemény farkamat Jamie végbelébe, érzem, ahogy tágul, de nem várom meg, hogy teljesen ellazuljon, hanem rögtön elkezdem jó keményen baszni. Bobby lehajol, nézi, ahogy a farkam eltűnik, majd előbukkan, ahogy Jamie segge szívja magába, aztán elhelyezkedik az ágy fejénél, és megkapaszkodva a fejlapban előrecsúsztatja a csípőjét, felemelve és széttárva a lábát, hogy Jamie nyalhassa a seggét, miközben ő veri magának. Egyik kezemmel elengedem Jamie csípőjét , lenyúlok és megint megmarkolom Jamie mellét, aztán lesiklik a kezem a hasához, és még lejjebb, egész a csiklójáig, és elkezdem két ujjal dörzsölni neki, aztán ujjazom a pináját, miközben ő egyre csak nyalja Bobby seggét, és néha a farkát is szopja...
Jamie feláll az ágyon, és lovaglóülésben Bobbyra ereszkedik. Fél kézzel megragadja Bobby farkát, aztán benyomja a pinájába, és teljesen beleül, előrehajol, elnyúlik Bobbyn, az arcába nyomja a mellét, és Bobby két kézzel markolja neki, miközben a bimbókat szopja. Leguggolok Bobby lába közé, széthúzom Jamie seggét és elkezdem ujjazni a segge lyukát, ami kitüremkedik és duzzadt a nyomástól, hogy ott van benne Bobby jókora farka. Visszaülök a sarkamra, lüktet a farkam, és amikor még szélesebbre széthúzom Jamie seggét, ő felemeli a csípőjét, amitől Bobby kicsúszik belőle, hogy csak a makkja marad bent a pinaajkak között, és aztán a farkam könnyedén belecsúszik Jamie seggébe. Jamie óvatosan visszacsúszik Bobby farkára, miközben én finomakat lökök, Bobby farka tövig bemegy, miközben az enyém félig kicsúszik, és mindketten érezzük, ahogy Jamie vaginaizmai vadul összehúzódnak, amikor elélvez és ott vonaglik közöttünk...
-- Így, emeld meg! -- mondja Bobby, miközben megemelem a csípőm, ő pedig gyorsan becsúsztat egy törülközőt a fenekem alá; megérintem a mellét, végigsimítok teste középvonalán, ő szétrakja a lábam, miközben előrehajol és keményen szájon csókol, duzzadt és nedves a szája, és egy, aztán két ujját mozgatja a seggemben ki-be, és mindketten csillogunk a verítéktől, és a fejem Jamie ölében van, aki lefog és a fülembe sugdos, és előrehajol, és simogatja a farkamat. -- Gyerünk, mutasd meg nekem a farkadat, Victor! -- mondja Bobby. -- Úgy, csak simogasd! Tedd szét a lábad! Jobban! Emeld meg! Hadd lássam a segged lyukát! -- Felemeli a lábam és hátranyomja a térdemet, és érzem, ahogy szétrakja a lábamat és megszemléli a dolgokat. -- Aha, szép rózsaszín segglyukad van, haver. Most azt nézem. Akarod, hogy megbasszam? He? -- Felkészülök arra, ami jönni fog, feszülten nézek fel Bobbyra, akinek kifejezéstelen a tekintete, és nem vagyok biztos benne, hogy épp e pillanatban hány ujj van a seggemben, és körözve kezdi mozgatni a kezét, egyre mélyebben hatolnak be az ujjai, hogy végül meg kell fognom a csuklóját, és azt suttogom, „Nyugi, haver, nyugi”, és a másik kezével a mellbimbómat csavargatja, hogy végül már tiszta forró és fáj, és a fejem Jamie hóna alatt van, és meg kell feszítenem az izmaimat, hogy ne menjek el túl hamar...
-- Várj! -- nyögöm, felemelve a fejem. -- Van gumid?
-- Mi? -- kérdezi. -- Ó, haver, számít az?
-- Oké. -- Újra lehajtom a fejem.
-- Akarod, hogy megbasszalak? -- kérdezi.
-- Aha, oké.
-- Akarod, hogy megbasszalak ezzel a fasszal? -- kérdezi, és felrakja a lábamat a vállára.
-- Igen, basszál meg. Jamie figyelmesen nézi, ahogy Bobby becsúsztatja és kihúzza hosszú, vastag farkát, aztán fokozza a lökések hosszát és mélységét, majdnem teljesen kihúzza a farkát, aztán belevágja megint, a farka a prosztatámat lökdösi, én pedig felnézek rá és üvöltök, és a hasizmai minden lökésnél megfeszülnek, és próbál a vállamba kapaszkodni, karizmai duzzadnak az erőfeszítéstől, a szemöldöke összegyűrődik, és általában szenvtelen arca erre a rövid kis időre ragyog a gyönyörtől. -- Igen, basszad, basszad erősebben! -- ismételgeti Jamie. Bobby csak löki és löki a farkát a seggembe, és mindketten nyöszörgünk az élvezettől, egyre hangosabban, aztán felsikoltok, hevesen vonaglik a testem, mindketten rángunk, ahogy elkezdek élvezni, a vállamra, aztán a mellemre spriccelek, miközben Bobby csak bassza a seggemet, ánuszom összehúzódik a farka körül. -- Ó, ez az, ez az, haver! -- nyögdécsel Bobby, és elélvez ő is, aztán elterül rajtam...


Előzmény: drnikon (49)