Lieber Kati ura Creative Commons License 2001.02.12 0 0 168
Kedves Besten, értelek, világosan. De hát ilyet, tényleg, hol és mikor írtam én ilyet? Szerintem egy szót, egy mondatot nem találsz tőlem, ahol ezt írtam volna, ezt macskaköröm akarta a számba adni, de mint azt olvashatod alant, nem vettem a lapot, esetleg humorban!

Egyébként igenis temérdek összeesküvés kíséri életünket, a történelem leckéi pedig nem adhatnak alapot arra, hogy elfordítsuk a fejünket a valóságtól. Te mit mondanál erre, megtörtént, hogy az esti kedves kicsit a tükör előtt enyeleg, aztán ül az ágyra, nagydarab, régi, recsegős ágy volt, és hirtelen ugrik ki a spájzból (!) a férj, egy hatalmas nagydarab bajszos roma, aki mondja, nem is férj, hanem a testvére, és akkor a kezemre néztem, ami egy lányban végződött, de az szőke volt, alabástromfehér bőrrel, szeplőkkel, gyanús dolog volt ez a testvér dolog, nem is hittem el, de akkor már a slusszkulcsom is nála volt, és még mást is követelt, volt ott bicska, aztán szóváltás, nem tudnám felidézni a koreográfiát, de hirtelen minden hozzám került, és szaladni kellett, és még olyan gyorsan az életben nem indítottam az Opelt, mint akkor, ki is robbantam a Rákóczi útra, minden indexféle és körbenézés nélkül. Összeesküvés volt, Te is láthatod!

Előzmény: AmBesten (167)