bondlevibond Creative Commons License 2001.02.11 0 0 26
Szia

Hat a D8 as kamerak eleg jok, legalabbis az arukhoz kepest.
En Mini Dv parti vagyok, de a kepminoseg kb. ugyanaz a Dv k nek jobb az optikajuk, viszont a d8 asokba nagyob zoomot raknak bele, csak a D8 as 3x or akakora mint egy kis Mini Dv kamera.
Nekem PYRO kartyam van es egy abit BF6 os alaplap, amiben egy 600 as Celeron2 megy 909 MHz en es MEdia studio pro 6 al vagok, vele.
Van egy 28 Gb as Seageta Barracuda 7200 es Hdd-m, ami kifejezetten Videozashoz ajanlott de probakeppen vettem egy 5400 al porgo mezei quantum Hdd-t is es felraktam ra a NTFS-t 1 particio, majd framdobas nelkul captureltem es irtam vissza vele, de gyanitom, hogy ez csak win2000 alatt NTFS nel muxik ilyen gyorsan win98 Fat32 nel lehet framet dob.
en azt javaslom, hogy ha tenyleg szeretned a csaladi felveteleidet profin megvagni es tarolni VCd-n vagy DivX ben akor most a quantum 7200 al porgo 40 Gb Hdd jet erdemes megvenni, azal jol jarsz es minden el fog ferni rajta.
akar tobb oranyi anayagot is tudsz egyszerre tarolni zenekkel, es ossze tudod szerkeszteni, majd viszairni.
En mar mindent a kameraval digizek be es utana dogozom fel, mert a kamera kb ugy dolgozik mint a fel millas digi kartak, es ugye 720x576 ban 25 kep/sec, es ebbol eleg jo anyagot lehet eloallitani.