lufi Creative Commons License 1999.02.11 0 0 243
Pucros Macko rules! Endorfin altal kozzetett parbeszed ( 17 eves hazasok kozott /bocs az arab szamjelekert (?)/ ) is komoly talalat, Pucros reakcioja maga az osszhang. A pavianos pelda, a celtudatos-e a celszeruseg mellekzongevel egyutt..., a kimertseg+megbotrankozas - galiba okozas gondolatkore + a mulatsagos hulamhosszra tuningolas....+ az oszinteseg funkcioja, megha bant is...Yes,Yes es Yes!(ejtsd:jesssz*3)

Es most is itt volt DcsabaS, akit ugytunik, ez a nap sem talalt valami megalkuvo hangulatban...

Pucros Macko altal megvilagosodtam egy lenyeges reszkerdesben, (szoval kosz, hogy itt lehettem): hogy galaiba miert volt, van es lesz mindig is...nem fog az elmulni nehany evtizeddel egyutt. Mert megtalani azt a mulatsagos hullamhosszt ebben a huvos, leketlen univerzumban, egyeseknek,masoknak, valakinek ( bocs, ha beleertettem valakit, es azert is, ha kihagytam volna) kurva nehez tud lenni...Sok minden kell ahhoz, es megis, szinte semmi, talan valaki (Pucros) erti, mire gondolok... Addig is itt vilagok fognak csak emiatt egymasnak feszulni mikro, makro, kozmo...
Előzmény: Pucros Mackó (236)