BETTI Creative Commons License 2001.01.29 0 0 1077
Végülis egy Héjja modell mellett döntöttem, talán emlékeznek rá, akik voltak a kiállításon, nagyon egyszerű, abroncs nélküli ruha, pici festett virágokkal. Be kell vallanom megfogott, hogy annyira más mint azok a ruhák, amiket eddig láttam.És ami külön tetszett, hogy saját nyaklánc (bár nem kifejezetten lánc) és fejdísz van hozzá, ami olyan mint a festett virágok a ruhán! Persze nem mondom, hogy egyszerű volt lemondanom a "hatalmas királylányos ruháról", amiről a legtöbb kislány álmodik gyerekkorában, de végül úgy döntöttem, hogy inkább valami egyedit (és mivel úgy tűnik, hogy esetleg összejön egy nagyon kedvező áru táncruha is emellé, ami bár abroncsos, de szinte díszítés nélküli fehér "hagyományos" ruha, így egy kicsit a gyermekkori álmok is teljesülnek), emellett döntöttem. A párom nem látta rajtam, legyen ez meglepetés neki, de így babán kirakva is nagyon tetszett neki is. És mint mondtam varratva lesz, és megmarad nekem!!! Sajnos képet nem tudok róla mutatni, mert még sehol nem láttam róla egészalakosat, de azt hiszem, hogy a legutolsó Esküvő magazin címlapján látható a felső részből egy falatnyi, a többit takarja a csokor stb.
Előzmény: pataporc (1075)