ujtulaj Creative Commons License 2001.01.25 0 0 978
Granturismo!

Gratulálok! Ismerem a Chameleon-t, én is azt szúrtam ki eredetileg, de nekem a Sony kinézete jobban bejött.
Állítólag a hangvezérlés inkább poén, mint majdani sokat használt funkció, de azért igen érdekes lehet :)
Egy szó, mint száz, a CDX M700R és a Chameleon a két szóba jövő típus, ha az ember a kinézetet nagyon fontosnak tartja.

Beépítő keret: Ami nekem volt beépítve (1 hétig), az nagyon szép volt. Maga a műanyag is totál igényes volt és beleillett a műszerfal egységébe.
Mivel a kamu előlap számomra elengedhetetlen, így nem volt választásom, kicseréltettem.

Egy dolgot a figyelmedbe ajánlanék: A műszerfal nagy dőlésszöge miatt a rádiók baromira bent ülnek a "lukban", és ez eléggé ronda SZVSZ.
A CDX M700R azért a legjobb választás szerintem mégis (ne vedd zokon kérlek), mert mindenképpen csak lenyitott állapotban használom (így az igazi, nagyon elegáns), és akkor nagyon szépen kitölti a rádió elött tátongó űrt.
Mivel lenyitott állapotban ferdén áll az előlap, így természetes módon beleillik a műszerfal által diktált ferde vonalvezetésű összképbe.

Ha lesz egyszer valami Bravo találkozó, megnézhetjük egymás cuccát ;)

Előzmény: granturismo (972)