hitMan Creative Commons License 2001.01.16 0 0 192
Szia figyu!

Na mi a helyzet? A gyogyulas utjara leptel mar? Nem tudom egyebkent, 2 csoport van. Van aki azt mondja jobb mielobb megmuteni, mert kesobb meszesedes is elojohet stb.. / Ezt valahogy nem tudom elfogadni / Van aki azt mondja attol hogy megmutod nem oldottad meg a problemat es barmikor elojohet. Amikor ott alltam az idegsebesz ajtaja elott szamos sorstarsammal, / akik egybol utana mar a mutet idopontjat pontositottak / kijott egy lany akit mar masodjara mutottek gerincservvel. Azert ez elgondolkodtatott. Reklamozzak pl a cosmodisket a tv-ben , kimondottan gerinceseknek. Ha sehogy sem javulsz , szerintem probald ki Prof. Kiem -et. Nem azt mondom hogy biztos siker , de elfogadott szaktekintely ebben a temaban szerintem. / Eroltetni nem akarom , mert ha nem lesz jobb, akkor az en fejemet utod :-) / Most egy kulfoldi urget ajanlottak, aki a gerincet vegig masszirozza, es helyere teszi a kiment csigolyakat. Persze lehet hogy rosszul mondom, majd meglatom mit tud. Havonta egyszer nem art es nem 3000 mint egy csontkovacs. Na megyek nyujtok egy fel orat.

Addig is: Mindenkinek jo egeszseget! :-)