oszibá
2001.01.16
0
0
34
Nincs hozzá gusztusom, itt volta a Zombori barátaim és langyos csap vizet ittak.
Megfogadta a tanácsod és a Szexárdi vörös-be tetem egy hangyányi ásványvizet.