Oleg Kosevoj Creative Commons License 2001.01.13 0 0 1943
Helló!

A témába vágó történetet olvastam, közzéteszem.

==================================================

Sziasztok

Egy kellemetlen, bár izgalmas "élményemet" szeretném veletek megosztani. Felkerestem egy lányt, aki sok helyen hírdeti magát: Tutti Frutti Parti, www.extra.hu/pillangok és szerintem a www.piroslampa.net alul ugráló képei között
is ő az egyik, bár még nem volt türelmem végignézni, komoly korrellációt figyeltem meg ott a pillangok-kal. Adatai: ha jól emlékszem Anita, telefon: 06-20-321-5323 és az V. ker Aulich utcában "rendel". Fontos ezt leírni, csak
olvassátok tovább. Szóval telefonon megállapodtunk az árban. Mikor odaértem, ő
fogadott, de ennyi volt az össz pozitívum. Kapásból magasabb árakat mondott. Mikor figyelmeztettem a telefonra, azt mondta, hogy közben rájött, hogy neki csak így éri meg
itt maradni. Mondtam, hogy ne nézzen hülyének, és mivel unott és ragyás is volt élőben, meg hazudott is, közöltem, hogy akkor inkább megyek. Erre rákezdett, hogy miattam maradt, meg lemondott másokat és adjak neki 2 ezer
forintot. Mondtam, hogy felejtse el, legyen korrekt telefonban. Odaugrott az ajtóhoz , bezárta és nem akart kiengedni. De amilyen hülye volt a kulcsot benne hagyta a zárban, szóval odamentem és ki akartam menni. Erre szó nélkül elkezdte ütni a fejem és nem akart elengedni. Kb. 15 ütés után eluntam, hogy bánt és én is visszaütöttem neki egyet. A konyhából előrohant egy másik lány, egy szobából pedig egy alulfejlett gorilla és hárman próbáltak ütni.
Nagyon bénák voltak, a gorilla le akart fejelni, de szerintem eltörte az orrát. Nem akartam verekedésbe bocsátkozni, szóval ellöktem őket és eljöttem, de vigyázzatok, mert kevésbé határozott fellépéssel kirabolnak. Hát ennyi, ha egy aranyos, kedves, korrekt lányt találtok, írjátok meg. A címet meg terjesszétek, nehogy odamenjen valaki.

Üdv,

Ne dudd gi