Törölt nick Creative Commons License 2001.01.12 0 0 73
Van egy kis gondom...
Megvan a GTA 2, elég sokat játszottam is vele, csak úgy szórakozásból, száguldozni, de persze "rendesen" is, a küldetéseket teljesítve.

Azonban a haveromnak a GTA 2-höz nem elég gyors a gépe (32 MB RAM, meg egy 4 MB-os kártya), úgyhogy a GTA első részével szeretnénk hálózatban játszani. Fel is tettem a gépemre a GTA 1-et, de valami nem stimmel vele...
Nekem 400 MHz-es gépem van, 128 MB RAM-mal, és egy 16 MB-os Savage 4-es 3D-s kártyám. És valami érdekes oknál fogva a játék (az első rész), mintha kicsit lassú lenne. Nem értem... Játszok vele, és valahogy mintha lassú lenne. 400-as gépen, 128 RAM-mal. GYORSABBAN MEGY A 2. RÉSZ A GÉPEMEN, MINT AZ ELSŐ!
Mi a franc lehet vele?

A másik, hogy állandóan VILLOG. PISLOG a játék. Komolyan mondom, bántja a szemem... A régi gépemen, ami lassabb volt, a régi kis kártyámmal nem voltak ilyen gondok a GTA-val...

Hát gyorsabb a 2. rész, mint az első!

Váltottam már felbontást, ki- és bekapcsoltam azokat az effecteket, és kipróbáltam mindhárom textúra-sebességet... Ugyanolyan. Nem tudom, mitől van. Nem tetszik neki a Savage 4-es kártya? A GTA első részének? Hmm...
A kártyával lehet a baj?
Segíthetne valaki, mert nekem nincsenek már ötleteim. De így nem tudunk hálózatban játszani, mert 15 perc múlva meg fog fájdulni a szemem, meg amúgy is olyan furcsán lassú a játék...
Előre is kösz a segítséget!
Murdock