Chrys Creative Commons License 1999.02.09 0 0 197
Kedves Katica2!
Igazad van, az összhang fontos dolog, és fél siker. Talán csak annyit, hogy az összhangot kicsit ápolni is kell, hogy fennmaradjon, de ezt Te úgyis tudtad.

Kedves DcsabaS_, Lufi!
Szerintem is kell a hűséghez, némi hajlam, (természet). Hiszem azt is, hogy fontos, milyen példát látsz magad előtt a kritikus korban. Még akkor is, ha az én példám, az ellenkezőjét bizonyítja. (Anyámról, csak halvány emlékeim vannak, talán még most is él valahol….) De hát a kivétel erősíti a szabályt! Vagy talán ez a ló másik oldala, akikor nem azt látod, nem azt tapasztalod, de tudod, hogy úgy lett volna jó, hogy az lett volna szép…
De persze hűtlenné válhat, a leghűségesebb természetű ember is, ha a társa nem partner abban, hogy az összhangot, szerelmüket, szeretetüket, ápolni tudják.
Kedves Lufi! A kérdés jó, (kiből válik kereső, és kiből hűséges hajlamú?) És nem csak egy Lufit érdekel…

Kedves Endorfin!
A (női), de egyáltalán senki hűségében nem lehetünk biztosak, csak bízhatunk, és megpróbálhatjuk kiérdemelni.
Én biztos vagyok a férjem hűségében… (:-)))))))))))
És abban is, hogy Én, SOHA nem fogom megcsalni Őt! De soha ne mond, hogy soha, semmiben nem lehetünk biztosak…
Üdv. Chrys.