lufi Creative Commons License 1999.02.09 0 0 187
Tisztelt Chryst! Ma 22.59-kor On osszekevert egy lufit egy jegcsakannyal! Gyakori ez ?(Mindegy, Jegcsakany meg nem eszrevetelezte)
Te Chryst!
Ertem amit irtal
- "tobb kell, az erzelem" -
ezert mondom: at is erzem.

Nem vitazok, ha most mondok is barmit, azt vedd annak ami: okoskodas a huseg kategoriakert. Az amirol te irtal, a titokban ellopott pasztor orak, a csalad magasabb rendu erdekei, stb. az nem ket ember husegerol szol szorosan veve. Emeltel a teten a hozzaallasoddal, es a huseg topicot a csalad es a gyerekek bekejenek szentsegehez "emelted fel". A huseg-kategoriacskak vedelmeben kenytelen voltam eszrevenni ezt a "turpissagot"

DcsabS azonban gazdagitott az osszkepen. Lassuk akkor, mibol elunk:

Huseg1: /beletorodes-huseg/ Nem keresek tovabb, paromnal jobbat ugyse kaphatok
Huseg2: /spontan huseg/szerelem/ Parom a legjobb, nincs jobb, eszembe se jut eselyt adni masnak
Huseg3:/elhatarozas huseg/ Parom az eddigi legjobb, ha eszembe is jutna kivancsiskodni, nem adom meg az eselyt, hogy osszezavarjanak.

Hat eddig tartottak az un. "elerheto -legjobbat kereso" hajlamuak huseg kategoriai.
DcsabaS-fele Huseg4/ viszonzott huseg / Tudom, hogy parom nem az elerheto legjobb, de halas vagyok neki a belem vetett bizalmaert es husegeert, ezert ezeket az ertekeket husegemmel viszonzom.

Neil, Te verbeli romantikus. Szamodra csak a Huseg2 huseg es szerelem letezik. Ha jatekbol nem jott volna ram ez a kategorizalasi roham, azt mondanam: igazad van, ne bonyolitsuk agyon az eletet.
viszonzasul
Előzmény: lufi (174)