hWindy Creative Commons License 2000.12.21 0 0 1924
OFF
Hat nem csodalom, hogy nem kaptal valaszt (hasznalt autokolcsonzo:)

Retek. Kedves. Nem a csomagolasrol vagyok hires, avagy veresen szeretem az igazsagot. Felejtsd el Art-hurt. Mind felejtsetek el. Igy van, peldakep volt. Sokan szerettek - a legjobban en. Nem letezik. Talan azza akart valni de nem ment. Talan csak krealta - hisz a legendakhoz ert. Felejtsd el.

0 rosszindulat. Szomoru igazsag. Eltemettem es gyaszolom mig elek. Gyaszolok egy alakot aki sosem letezett es barcsak letezne.

Jokat!

Ps: Emmacska?:)))

ON:
Szomoruan latom, hogy mely sunnyogas vagyon a listaval kapcsolatban. Kar. Asszem ez a lista voltakepp egy qrvajo dolog lehetne. Lehetne egyedi. Lehet becsulni egy mezei, muveletlen tuzoltot, mert majd naponta kockaztatja az eletet masokert. Tudom becsulni az intenzives dokit, kinek 24 ora utan mar igen faratt agyan mulik a jo diagnozis es igy elet es halal. S eppigy barkit, aki *tesz* valami maradandot a tobbiekert is igy persze sajat magaert is:). Valakit aki ir egy programot es ettol nekem konnyebb - es meg sokaknak.

A lista is jo lehetne. Ha telleg azok nyitott erdeket(vedelmet) szolgalna akiknek szukseguk van a lanyokra, mert... valamiert, akarmiert.

Hogy a fenebe romlott el igy???

Udv: DW

Előzmény: Retek (1923)