belll Creative Commons License 2000.12.20 0 0 33
Kedves Feanor!
ha off, hát legyen off!:)
Az előzőleg idézett rész szvsz pontosan a betegségek szelleni hátterére hívja fel a figyelmet.
". Mert elképzelhető, hogy egy testi betegség mögött negatív szellemi erők állnak, de testi betegség ezek nélkül is bőségesen elképzelhető."
Igen, pl. ha lerúgnak a focipályán akkor nem fogom az ügy szellemi hátterét kutatni.:). Viszont míg valaki hetekig nyomja vele az ágyat, én napok múlva mát tudok járni. Vagy ma 39 fok lázam van, kérem Istent, hogy gyógyítson meg, és másnap láztalanul megyek dolgozni. Más egy hétig betegácsiban van.
A bizonyításoddal az a bibi, hogy míg te a permetezett gyümölcstől sz@r helyzetbe leszel, nekem meg semmi bajom sem lesz:) (feltéve ha nem szándékosan ettem meg) mert rám érvényes, hogy "és ha valami halálost isznak, meg nem árt nékik".
Ugyanis (spéci kivételektől eltekintve) mindenki azt kapja amiben hisz, a hitetlen meg azt amitől fél. Éppen ezért én nagyon megtudom érteni az ateistákat, nekik nagyon jó bizonyságaik vannak arra, hogy nincs Isten, nekünk meg arra, hogy van.:) A legtöbb ajándék, áldás csak hit által működik.
üdv
belll
on
Előzmény: Feanor (32)