TomVeil Creative Commons License 2000.12.18 0 0 507
HackettManUtdFanvagymittoménmelyik!

Nagyon fekszik neked ez az újangolparaszt stílus,
hiába, mikor valamit beszopsz egyb?l más dolgokat hozol szóba, mint amir?l szó van, kiváló politikus lenne bel?led. Én kib. nem vagyok rád kiváncsi, Te irkálsz folyamatosan az én topicjaimba... Ha leállnál elfelejthetnénk egymást örökre... Nem vitatkozom veled ilyen dolgokról hisz kurva primitív stílusban tudsz csak megnyilatkozni (az igénytelen humornak szánt szarjaidat beleértve) Szal' ahol látod, hogy TomVeil, onnan takarodj el mert még a végén bajod esik... IRCes stílusban szólva mostantól ignore-on vagy. Tudom, hogy nagyon irigy vagy arra a dologra, hogy én bármikor láthatom él?ben a kedvenc csapatomat és Te nem, max. TVb?l néha... Leszarom mit gondolsz a Kispestr?l, hisz még egy meccsen sem voltál kinnt így fogalmad sincs mik/kik vannak ott. (én meg az összesen kinnt vagyok). Majd akkor ugassál ha már tudod mi az, hogy él?ben szurkolsz a csapatodnak. Ha Pesten jársz véletlenül, szívesen bemutatom a barátn?met, bár lehet, hogy ? nem akar ilyen parasztokkal találkozni! :-)

Egyébként most jó a kedvem - hisz a kedvenc játékosom - Luis Figo aranylabdás lett, és a Real lett az évszázad csapata... biztos véletlenül.
---------------------------
Lazio 0 - 1 Roma
Espanyol 1 - 2 Real Madrid
Dunaferr 0 - 3 Kispest
MU 0 - 1 Liverpool
---------------------------

TomVeil
(a többiekt?l elnézést, már ittsem vagyok!)
:]

Előzmény: Hackett (502)