Atreides Creative Commons License 2000.12.09 0 0 666
Hali

Nekem is megvan a game par napja, mind2 verzio. De azt kell mondjam a Class fele sokkal sz@rabb! Egyreszt 1Gb! kell a kotomizeshez, mikor vegul csak 550 korul lesz, masreszt 600filebol all, es ezert baromi sokaig tart. De ezt meg kibirna az ember, ha utanna minden jol menne. Ez a Class fele verzio lassabban indul, es az ellenfel koreit baromi lassan tekeri le. Az ellenfel lovedekei lassabban is repulnek. Igy az a helyzet all elo, hogy keveset jatszol, aztan sokat varsz... Szal a Divine a nyero!

A jatek amugy kiraly, mint a JA2. Vannak uj fegyverek es sokkal tobb az ellen. Most foglaltam el ezt a Yarez falut. Hat a civilek nem komalnak. Ez mas vilag. Viszont amig elertem ide, mindenhol harcoltam, nem sunnyogtam el, es jol betapoltam fegyverekkel. Itt legalabb nem kell pisztollyal szenvedni az elejen. Mar talaltam 3 sniper puskat, 2 full spectra cuccot... Nekem ez a VAL Silent sniper nagyon teccik, csak mar kifogyott a loszerem belole.

Felvettem Manuelt, nem rosz a srac (stealth expert). Es mar 3at fejlodott a markmanja, pedig nem o az elharcos :)

Vettem a faluban laptopot 125$ert. Meg vehetek Barrettet is 11k koruli aron :) Osszeszedtem 50k penzt is utkozben, igy anyagi gondjaim se nagyon vannak. Remelem kesobb is lesz mindig eleg penz.

Itt nem lehet miliciat kepezni, igy sehol se vagyunk biztonsagban ugymond. Az egyik palyan lealltam kicsit gyogyulni, aztan egybol meg is tamadtak. Bar csak 3 mukso volt, de azert van elet, nem lehet sokat pihizni.

Na mostmar eleget locsogtam, megyek vissza hoditani. Aztan ha tobben belevetitek magatokat, majd lesz mirol beszelni.