Iván Gábor Creative Commons License 2000.12.05 0 0 263
Kedves Fórumolvasok!
Zyx hozza a szokásos formáját. Zyx én már nem akarom megcáfolni Egely kerekét, mert már megcáfoltam. A többi már csak ráadás lesz, móka és kacagás.

Itt a moderálási szabályok miatt nem sorolhatom fel azokat a közismert para és természetgyógyász kutatókat, akik már miattam nem hisznek Egely kerekében. Eléggé hosszú lista lenne pedig. Velük kezdtem természetesen a meggyőzést, mert gondolom a szkeptikusok eddig sem hitték el. Nagyon sok újságírót és tv-és személyt is meggyőztem, csak ők azt mondták, a mai napot kivéve, hogy Egelyről most már rosszat sem hajlandóak írni, mert nem reklámozzák. Most fogom felkeresni a középiskolák fizika tanárait is, hogy mesélhessenek a diákoknak, hogy mi is a valóság. Ja és néha járok fogadásokra is és ott is terjesztem.

Hozzád hasonlóan tök mindegy, hogy Egely, Te (elktromos erőtér) és a Paulinyi milyen új elméleteket talál ki a kerék müködésére azt akkor is csak a levegő mozgatja.

Szerintem Zyx ideje lenne abbahagyni ezt a PARVAKítást, mert egyre nevetségesebbé válsz általa.

Előzmény: Zyx (262)