Mamut Creative Commons License 2000.12.02 0 0 329
Udv !

Rafael Gonzalez rulez ! :) Csutortok este - igeretemhez hiven - nehany hazi szilvapalinka, felbarna sor, faszenen sult csulok, tepsis krumpli es kaposza utan vegre elokerult a jol megerdemelt szivar Rafael Gonzalez formajaban.
Igen, igen tudom ajanlani minden kedves lakonak, hogy ha veletlenul osszefut vele, gondoljon ra, mint egy regi ismerosre es koszontse kellokeppen, ahogy egy szivart szokas, azaz ragyujtassal :)
A Slenderella meret nem tul jo valasztas ( bar nem is en valasztottam ). A hossza eppen megfelelo, kb. 22cm, viszont annal vekonyabb. Egyszer el is aludt, amire meg nem volt pelda, nem tul hosszu szivarozasi tortenelmemben.
A kivalo esemenyt megelozoen meglatogattam a CT-t is, meg a kinait is, hogy megfelelo felkeszultseggel erkezzek.
Vegul a kinainal szereztem be nehany "rudat". Sajnos, mint utolag kiderult ez nem tunt a legjobb otletnek, ugyanis egy R&J beizzitasa utan ( melyet baratommal osztottam meg ), szegyenletesen tavozott annak oszzes boritolevele. Eleg szomoru latvanyt nyujtott. Valoszinuleg a nem megfelelo tarolas azert aldozatokat szed.
Lehet, hogy fuck CT ( mert draga, meg missz p*csak, stb. ), de akkor fuck kinai-is.

Most mondjatok meg melyik ujjaba harapjon az ember fijja ?