lord Creative Commons License 2000.11.19 0 0 197
Hobbiból :) sokat járok gyalog. A munkáimat is igyekszem úgy megválogatni, hogy utazhassak, barangolhassak, csavaroghassak, úton legyek és menjek menjek menjek. Ha sikerül az nagyon jó,főleg a külföldi utak esetében, azon belül is azokra a vidékekre ami nem érhető el gyalog, szárazföldön. De aztán ott is gyalogolok :) Ez nem hivatás, hanem életforma, ha dobálózhatok ilyen nagy szavakkal.

Alig várom már, hogy nyíljon egy topic amiben a nem honi túrákról lesz szó. Volt régen egy low budget című, de az nagyon a pénz és az egzotikum irányába ment el. És ott se kérdezhettem meg senkit,hogy más is eltévedt-e a viharban Porto fölött vagy csak én voltam lámer. Vagy, hogy lehet-e még csacsit bérelni Marrakeshben csütörtök este azoktól az árusoktól akik nem tudták eladni a héten a szamarakat és ugyanarra tartanak, mint te. Meg hogy megvan-e még Montpellierben az a várfalhoz tapasztott ősrégi fogadó, ahol a harmadik estétől ingyenes a szállás (ha addig kibírod, ugyanis csak az udvaron lévő kútból szerezhető víz, gyertyavilágítás van és zsalmazsák, a tulaj egy szakállas próféta, aki némasági fogadalmat tett kb. 30 éve). Szóval ilyenek :) Megint jól eltértem a témától. De miért kérdezed?

Előzmény: Ermak (196)