T.C. Junior Creative Commons License 2000.11.18 0 0 126
Mamma mia! Megszaladt a topic, nem győz az ember résen lenni. 1620 PM, sikerült felkelnem a tegnapi buliból, egész jó arány nem? Mindenesetre tegnap a kinainál vettem egy Don Diego robustot (ausz dominikáner republik), és gyorsan a végére is jártam a dolognak. Mit mondjak: közepesen világos dohány, kellemes íz, szép füst ami állítólag nem is irritáló. Aki nem nagyon bírja az ütős kubáner dolgokat annak ajánlom...

Bájdövéj: kinainál vásárlók szaktanácsát kérném! Összeszemeztem egy tetszetős kis szivarvágóval, véleményeket kérek róla. V alakú szivarcsipesz, ott van a pultban kiállítva, több féle is van belőle, more ol less design - árban megfelelően korrelálva persze. Basic Price:3,9k. Mi a véllemény lólla? Én egyébként szeretem a V alakú kivágást, még a Villiger érából... (emléxik még valaki rá egyáltalán: 5 db No.7-es 720Ft-ért, és szerintem rendkívül kellemes)
Van ott még egy szép kis oval shape vágó 6k-ért, azzal is kokettáltam, mindenesetre a csipes szimpibb...

Ma estére van egy Davidoff-om, a haveromtól kaptam, de fogalmam sincs a fajtájáról. 5 inch, robusto forma, csak vékonyabb (kb. petit corona, de nem olyan a vége!!!), és szép világos dohány. A zárjegyen található összeg veri a che tesvér féle Cohiba Churchillt úgyhogy meglehetősen kiváncsi vagyok mit nyújtanak ennyiért...

Kinai rulez, még a végén nyitunk neki egy külön topikot is! :o)

Pöff