http Creative Commons License 2000.11.18 0 0 442
Az kétértelműsködi a morticia - miután több mint 400 - hozzászólásig fölcsörlőztük ezt a topicot, hogy meghagyja nekünk. Minden indoklás nélkül. Ezért egy olyan vaskosat fogok beírni a 'Sértődős topic'-ba néhány nap múlva, ha nem gondolja meg, hogy lesz abból nemulass. Először néhány alteregómat moderáltatom ki, aztán majd megjelenek és igen kulturáltan megállapítom, hogy nem világos, hogy a morticia addams által nyitott topicokkal miért van olyan sok problémájuk a moderátoroknak. Mit csinál a topicgazda? Stb. Vagy valamit hasonló. De azért bízom benne, hogy ez a seprűnyélen közlekedő perszóna még jobb belátásra tér és kioszt néhány 10 fölét.
Már csak azért is, mert egy másik topicban lehúztam a gömbölyű fenekecskéjéről a nadrágot, aztán egy gyengéd mozdulattal a bugyit, és elfenekeltem. Persze azért néha markolásztam is a popóját, mert ilyen alkalom nem biztos, hogy mégeccer adódik. Aztán a cipőfűzőjét furmányosan összeköttem a nadrág zippzárjának kallantyújával. morticia azóta is ott ugrál szegény (hihihi) mezítelen alsótesttel, és csak hajolgat, hajolgat. Igen szép látvány, és nagyon erotikus. Nem csodálom, hogy a férfiközönség a nyálát szájva tapsikol.