Kilroy Creative Commons License 2000.11.17 0 0 46
OFF
"Én sem irtam forditva, amig meg nem tudtam egy újságból, hogy igy lehet jelezni, hogy balkezes vagy.

Ja, én sose gondoltam arra, hogy jelezzem balkezességemet... de ez amúgy jó ötlet.

"Én is bal kézzel tartom a villát, sőt, az egeret is jobb kézzel kezelem, mégis hamisitatlan balkezesnek tartom magam."

Persze, minden balkezesnek szíve joga akkor is balkezesnek tartani magát, ha pl. nem is tartja a villát jobb kézzel. Erre szoktam mondani, hogy a zakson tipikus esete :-)
ON

"A vallást én is csak minimális szinten tartom (értsd: nagyobb ünnepeket megtartom, shabbatkor gyújtok gyertyát, de már pl. utána teljes lelki nyugalommal leülök a számitógép elé, amit nem szabadna). Mondjuk úgy, hagyományőrző vagyok. Azért Szarvason be szoktam tartani a szombati parancsolatokat, meg a kóser étkezést (ott nem nehéz: a tábori koszt eleve kóser), és úgy általában igyekszem minél többet megtudni a vallásról is, hiszen ez is hozzátartozik a zsidóságomhoz. "

Szerintem ez így korrekt.

OFF
"Hogy csinálod, hogy az idézetek mindig dőltbetu"sek? Sajnos az ilyesmihez hülye vagyok... "

(i)szöveg(/i), csak a zárójelek helyett 'kisebb mint' ill. 'nagyobb mint' jelet kell írni. A hozzászólásokban lehet ilyen HTML-parancsokat, tageket használni. Nem kell egyébként zseninek lenni ehhez, csak tanulmányozd egy kicsit a HTML-t.

Kilroy

Előzmény: Rachela (43)