Rachela Creative Commons License 2000.11.16 0 0 41
"Nem egészen értettem a kérdést..."
csak arra gondoltam, hogz JEWS vagy nem JUICE?

"Te is fordítva írod a szmájlit?"
Balkezes vagyok (((:

Egy másik jópofa sztori még az előkészitő héten történt. Ugyanis minden nyáron, az első turnus előtt van egy hét, amikor csak a madrichok mennek le a táborba, és megirják a programokat, némelyiket ki is próbálják, és úgy általában véve "keményen" dolgoznak :-DDD. Szóval az egyik este eljátszottuk azt a programot, amikor egy katonai küldetést kellett a Moszad ügynökeiként teljesitenünk. Ez egy megtörtént eseten alapult, mikor 198?-ben rengeteg zsidót menekitettek Izraelbe Etiópiából. A játék ún. "állomásos" volt, mikor különböző feladatokat kell az egyes állomásokon teljesiteni. A történethez fontos tudni azt, hogy a program kint zajlott az erdőben, és hogy Szarvason van egy csomó echte izraeli madrich, akik egy kukkot nem beszélnek magyarul. Szóval kis csoportunk közeledett a szudáni határátkelőhöz, és már messziről láttuk, hogy Yael, egy apró termetu", ámde nagyon harcias (hebroni...) madricha rettentően balhézik 4 emberkével. Kiderült, hogy az enyhén ittas állapotban lévő fiatalok nem voltak hajlandóak átmászni a határ gyanánt kifeszitett kötelek alatt. Ugyanis nem a táborból jöttek, csak éppen gyanútlanul sétáltak keresztül az erdőn. Mikor csoportunk valamely tagjának tolmácsolása révén tisztázódott a helyzet, Yael hálából átengedett minket a határon, pedig véletlenül kihagytuk azt az állomást, ahol az ő megvesztegetéséhez szükséges (játék)pénzt kellett volna beszerezzük...

Előzmény: Kilroy (36)