OffTopiC Creative Commons License 2000.11.15 0 0 149
McAtti

Attól még, hogy van villanyórád, neadjisten számítógéped (valahogy csak olvasod ezt a topic-ot :-) ) attól még nem feltételezheti senki, hogy illegális software-t használsz. Mondjuk gondolom késed is van otthon, mégis visszautasítod, hogy potenciális tömeggyilkos vagy.
Az alapos gyanú, ami a házkutatásihoz kell azért egy minősített valami.
Az egészben az a vicc, hogy szerintem pontosan arra megy ki a játék, amit itt látsz, ha végigolasod a hozzászólást. Provokálni, megfélemlíteni. Egy kis megfélemlítés és máris bent vannak nálad (nyilván nem közlik, hogy pontosan mihez is van joguk és nem vagy köteles engedni, bármit is akarnak), vagy elkezdessz vásárolni mint az állat. Engem nem a software-gyártók érdekvédelme bosszant, hanem az hogy úgy csinálnak, mintha mindent ennek ez érdeknek lehetne alárendelni és a magyar törvények összes többije nem lenne kötelező rájuk nézve, csak a felhasználókra.
Arról nem is beszélve, hogy ha én nemzetbiztonsági lennék kezden érdekelni ez a BSA, hogy pontosan mivel is fogalakozik ...

Ja hozzánk jöhetnek, de el kell hogy szomorítsam őket.
1. Amíg nincs házkutatási addig itt csak max egy kávét kap aztán mehet.
2. Ha van ... hát érdekes lesz :-)
3. Tuti, hogy nem hagyom/hagyjuk annyiban.
4. Megyek webkameráért ...

ui: Valakitől azt hallottam, hogy alapvetően a rendőröknek is kezd tőlük a tökük kilenni ...

Ezennel meghirdetem a dzsihadot ezek ellen ...
TARTSA BE A BSA IS A JOGSZABÁLYOKAT, NE CSAK VELEM AKARJA BETARTATNI.

Jogász Urak! Jöjjön már ide szakérteni valaki !!!!