webvandor Creative Commons License 2000.11.12 0 0 1199
Szevasztok

Mar egy ideje figyelem ezt a topicot. En nem olvastam el az egeszet, de azt latom, hogy az utobbi idoben felelenkult, es kirannak koszonhetoen kapott a topik egy kezzelfoghato jelleget. Ezt nem lehet az addigiakra elmondani. Kiveve Csekk honlapjat, amit elolvastam, es nagyon alaposnak talaltam. Azt leszamitva viszont osszevissza beszolasokbol all csak az egesz.
Nem teljesen ertek egyet kirannal, mert teljesen fizikai alapon kezeli a piramisok ugyet, de azt meg kell hagyni, hogy olyan munkat vegzett itt, amit nem lehet tapasztalni a neten.
Ehhez kepest IMHO elegge megalazo lehet neki, hogy azok a vitapartnerek, aki eddig allandoan keresztbe tettekneki, es minden olyan ellenvetessel eltek, ami minden, csak nem erv, most teljesen elhallgattak. Az az erzese az embernek, hogy kiran ellenzeke - marmint ahogy kiran nevezi oket- osszebeszeltek, hogy teljes hallgatassal mellozik kiran cikksorozatat, es igy fejezik ki hogy hulyesegnek tartjak az egeszet.
Ez IMHO pofatlansag. Legalabb annyit megerdemelt volna, hogy kiran hulye vagy. De meg ennyire se erdemesitik ot. Ugylatszik nincs tobb ervuk nekik.

Wv