sixx69 Creative Commons License 2000.11.11 0 0 134
hali!

Hu, mi lett itt miota nem latogattam a topicot...na lassuk csak sorban:

1. A "Ki a nagyobb LFC szurkolo?" c. versengest nyugodtak tekinthetjuk a "Kinek nagyobb a pocse?" illetve "A te apadnak van-e autoja?" analogiajanak, igy ennek semmi, de semmi ertelme nincs.
Hackett, te manure fan vagy, ami egy olyan jellemhiba amibol hala istennek ki lehet gyogyulni. Remelem hamarosan elmulik majd ez az elmedet teljes mertekben elhomalyosito betegseg, es rajossz: egy csapatot nem csak akkor kell szeretni, amikor megy a szekere (manure 90-es evek), hanem akkor is, amikor esetleg masodosztalyban vergodik. Mert ugye ez a nacceru manure eseteben igaz is am...
Ja, erdemes lenne elolvasnod roy keane nyilatkozatat ugy harom nappal ezelottrol, mert ebben a fiatalember igencsak odamondogat a tisztelt "szurkoloiknak". Amirol o beszel, az a Pool szurkolok eseteben elkepzelhetetlen.
A klubhuseg jelkepenek tekintheto Liverpool szurkolokkal tehat NE azonositsd magad, mert semmi kozod nincs hozzajuk.

2. Ha mar mindenki emlitette milyen regota Pool szurkolo, en is kozze teszem a ram vonatkozo reszleteket: eloszor 1982-ben, 12 eves fejjel lattam Liverpool meccset televizioban (hogy hol, az most igazan mellekes, de nem itthon), es azota is toretlenul szoritok a csapatnak, innen, a karosszekembol, mert sajnos nem allok ugy anyagilag, hogy beutazzam a fel vilagot utanuk.
Ha emiatt en nem vagyok olyan fasza szurkolo, mint mondjuk x, y, vagy z, hat legyen.

3. Mindenki lehetosegeihez, korulmenyeihez kepest es szabadidejenek fuggvenyeben szurkol egy-egy csapatnak, en pl. a Liverpool mellet a DVSC-t tekintem szivem csucskenek, es buszken vallaom, hogy 1984 ota a Debrecen (akarmilyen neven is emlegetjuk, barmelyik osztalyban is volt) keves kivetellel osszes hazai meccsen ott voltam, minden evben megvettem a berletet, ezzel is segitve a klubot, de ugy 8 eve idegenbeli meccsekre mar nem jarok, mert nem szeretem osszetoretni a fejemet senkiert es semmiert. ha emiatt ismetelten nem vagyok "igazi" szurkolo x, y vagy z szemeben, akkor ismetelten sajnalom.

4. Mindenki annak a csapatnak drukkol, amelyiknek akar. Pecsi letere UTE drukker? Nem baj. Ha neki ez a jo, am legyen. En debreceni vagyok, nagyapam hiaba probalt meg mindent annak erdekeben, hogy az FTC szurkolojava tegyen, en a DMTE, DVSC, DUSE, DMVSC, stb buvoleteben nottem fel, es ezen senki nem tud valtoztatni.
Latszolagos ellentmondasba keveredtem itt onmagammal, igaz? Nem. En azert drukkolok a Lokinak, mert KOZOSSEGET vallalok a csapattal, mert esoben, hoban, rosszban, joban kitartok a csapat mellett. (Vannak jatekosok a csapatnak, akiket ki nem allhatok, es vannak ilyenek a Liverpoolban is.)

5. Te, manure fan, viszont magyar letedre itt fikazod honfitarsaidat, svabnak vallod magad, es angol csapatnak drukkolsz...hat eleg nehezen lehet ezt ertelmezni. Ha nem tetszik az orszag, huzz el innen, hidd el, senkinek nem fogsz hianyozni. Ha kikoltozol nemetorszagba, es ott is ennyire hevesen fogsz "angolkodni", nem adok neked 3 percnel tobbet, ugy beverik a fejedet, hogy csak annyit fogsz majd tudni kinyogni: Schalke...Bayern...

Mert lehetsz te svab szarmazasu, nemet erzelmu, azok a fiuk nem nagyon szeretik az ilyen hazaarulo jottmenteket.

Bocs, ha hosszu volt...

Ja, ha valaki tud bovebb infot a Magyar Liverpool Fan Club-rol, ne tartsa vissza magat, tag kivanok lenni.