VIOLA_ Creative Commons License 2000.11.10 0 0 120
Nevetséges levelem?! Pontosan ez a baj veled! A hovatartozásod, a veled egy oldalon állók (van ilyen? ha-ha-ha) a félistenek, amikor pedig egy provokációból adódó emberkedésre kapcsolsz - ilyenkor szokott megnevelni apu? -, meglepődsz a viszontválaszon! Egy egyszerű arctalan emberke vagy, semmitmondó nick mögé bújva. A kutya nem törődött volna veled, ha firkálod tovább az egyszemélyes topicodat, botrányt, közszereplést akartál, csak egy gond van, picim: mindezeket nem vállalnád el élőben. A korábbi válaszomat beidézzem én is? Majd komoly, érett férfi ember korodra talán megérted. Későn érő bunkókám, érdekes mód valahogyan ott sem neked adtak igazat! Nem gépekkel, vagy autómatákkal kezdtél ki. Utolsó tahó tucatgyökér vagy, aki ily módon próbál emberkedni! Tényleg, most mit is akarsz ezzel? A HAZÁDAT MEGTAGADOD!!!!!!!!!!!!!!!! Olyanoknak pofázol, akik a kezdetektől itt vannak! Közlöm, nem a DK3 kezdetétől. Csak a magam nevében nyilatkozhatok, ilyen sz@r alakot ez idő alatt egyet nem leltem. Voltak korrekt viták vagy odamondogatások, de a senki jelzőt amíg megismertelek, dehogy alkalmaztam. Másokkal ellentétben nem a balhét keresem a neten, nem hangoztatom a qrva nagy ... - a kívánt melléknév tetszés szerint beilleszthető - érzéseimet, nem kiskirálykodok itt és dobálózom a szavakkal, mert nem ettől vagyok/leszek a góré. Neked sok sikert az életben, kicsim... /Élvezd ki még ezt a pár hetet./
Előzmény: Hackett (118)