Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.11.10 0 0 221
Ahogy Dennis kolléga Úr elhagyta országunkat tényleg lepukkant a topic, de ezt vegyük örömhírnek, hiszen másholléte közepette akkora szolidaritást vállaltam vele net nélkülözése terén, hogy én sem írogattam...
Tényleg nem a vördzsinbe kell menni, hanem a kis Soho-beli boltokba!
Naggyon durva bakelit kollekciót hagyott ott egy DJ skac a rádióban, ha kéritek közlök egy listát, ugyanis a mintegy 200 lemezből 3 volt, amit ismertem. Szégyen. De ez van, nem igazán ugyan az az izlésünk. De azért Johannes Heil igen nagy benyomást tett rám, szerezzétek be! Elég húzós, kicsit fasisztoid DJ a lelkem, a borító mindent elárul, akárcsak a név, de a zene sem marad le. Kissé birodalmi induló jellegű stuff, de lejön, pláne ha az ember a sebességet buzerálja...Na mindegy, nem istenítem. Én meg beszereztem új RADIOHEAD-et!!! Hát kérem, mintha csak a Skam, vagy a WARP records adta volna ki! Nagyon durva változáson ment kerseztül a zenekar, előnyükre vált! Azonkívül szereztem egy jó kis ANIMALS ON WHEELS albumot, ami ahoz képest, hogy Ninja Tune, eléégé WARP-os, sőt! Nem is értettem! Ezek kiadót tévesztettek, de magas fokú zeneértésről tesznek tanúbizonyságot, az biztos! És akkor nem is említem a Colcut: Timber c. számát, ami hihetetlen csodálatos! Utálom őket egy kissé, de ezek a régi dolgok nagyon meg tudnak fogni. Mekkora szám az, húúúú bazzzeeeeee!
Csók: frankie@clickradio.fm