Iván Gábor Creative Commons License 2000.11.09 0 0 115
Kedves Pigor!

Valóban nem vagyok biológiai szakember és ezért köszönöm a segitségedet. Annyit tudtam tenni, hogy számos orvos, biológus ismerősöntől tanácsokat kértem az ügyben. dr. Boczán János (Szentágothaival is dolgozott, illetve publikált együtt) akivel beszéltem és egyik könyvét is nekem ajándékozta, viszont fő kutatási területe volt az emberi test hősűgárzásainak vizsgálata. A könyveiben amelyet több nyelven és több országban terjesztettek nagyon meggyőző kőkamerás felvételek vannak az emberi test részeiről és ezek közül is a fejről és a tenyérről főként, mert szerinte ezek mutatnak a legjellemzőbbeket a pszichés állapotunkra. Neki az volt a fő következtetése, hogy stresszes emberek kezén nagyobbak a hőkülönbségek, amely akár a 8 C fokot is elérheti, sőt néhény extrém esetben még ezt is jelentősen meghaladta.

"Bioenergia természetesen van, csak az a kérdés, h mit tekintünk annak :)))"
Erre lenne néhény kicsit vicces,de igaz változatom,
- bilógiai rothadás által keletkezett felszabaduló gázokból előállított energia.
- maga a test hőmérséklete, amelyet legegyszerűbben lázmérővel mérhetünk
- Ha megeszünk egy táj tejbegrizt és útánna ennek az energiájával kapálunk egy nagyot a kiskertünkben

Persze ezen vicces állításaimon kívűl van némi rálátásom, hogy a sejtjeinkben igen bonyolult elektromos és kémiai átalakulások is végbennek.

Biztatásodat köszönöm és szerintem ilyen szurkolótáborral össze fog jönni az a 100% is.

Üvd. Iván Gábor

Előzmény: pigor (114)