alexandrosz Creative Commons License 2000.10.30 0 0 2268
justinianus!

Üdv a topicban! Szerintem nyugodtan bontsd fel, ha sikerül:o)), ugyanis ebből volt/van egy széria, amelyikben iszonyatosan rossz dugó van... Én többször is megkínlódtam vele és ezt itt a topciban le is írtam valahol. Egyébként a bor messze nem csúcsbor (szerintem), de egy jó kis vacsora csendes és korrekt kísérője lehet. Aztán lehet, hogy keverem a Cabernet Sauvignon-nal és annak volt rossz dugója:o)))

Bortali (bűn)ügy:

A Tiffán pincészet zsúfoltsága kicsit elriasztott, 30-40 másik honfitársunkkal együtt kóstolni nem rossz, de mi nem így szoktunk talizni ugyebár... Tartaléknak ott volt a Nagyrédei borászat, akik azóta sem jeleztek vissza... Második tartalék a Wunderlich pincészet volt. Velük sosem, inkább az üzenetrögzítőjükkel lehetett beszélni. Pedig én nagyon kedvelem a boraikat:o)) Ezért is nem mondok le róluk. Villányba MINDENKÉPPEN le kell 1x mennünk. Pénteken ezt elregéltem csite Mesternek is, akivel abban maradtunk, hogy totális kudarc esetén rendezünk egy olyan kóstolósdit, amit az 1. tali alkalmával is megtettünk. Egy jó helyen összejövünk és mindenki hoz egy borocskát, aztán szépen elbeszélgetünk róla. Vannak újdonságok, biztosan ez is nagyon hasznos lenne. Most hétfőn én úgy látom, hogy elkezdhetnénk keresni ennek a helyét:o))))

Egyenlőre ennyi, várom a becsapódásokat.

Előzmény: justinianus (2267)