hWindy Creative Commons License 2000.10.27 0 0 1841
Nem tettel keresztbe neki - en nem allok kicsinyes bosszut azert amit nem tett.

Carella:
Mit szolsz bele?
Engem meg a Te velemenyed nem erdekel kedves. Ennyi.
Qrvara sajnalom, lehet itt imadni a legandatokat, de attol meg teny, hogy velem vegtelen aljasul elbant, raadasul ok nelkul. Ezt a bulit nem en kezdtem. Egy emberrel aki minden szempontbol romlasba taszitja a masikat es a sajat tetteiert nem vallal sosem felelosseget, tovabba minden lehetoseget kizarja a kommunkacionak - nincs mas ut.
Draga Carella:
Nagyon kerlek szaljal le rolam! Nem kivanom neked amiken en atmentem, es senkinek sem, de az egyenleg az erzelmi vesztesegen tul megiscsak az:
- eluszott Proxy miatt a kocsim (3 ev kemeny tuloraja)- nem prostikent, tudod, hanem gurizve!
- eluszott a munakahelyem (mert szoban felmodntam, ahogyan kerte)
- adossagom van amire nincs fedezetem.
- abbahagytam a felsofoku tanulmanyaim miatta - =-¬(elveszett egy kifizetett evem) - mert Hollandiahoz mast kellett tanulnom. Nos ez igy, elso megkozelitesben.
(Ezen kivul adva van egy gyerekem, akirol valahogy gondoskodnom kene, es akit egyedul nevelek.)

Mindezt egy "serult" lelku ferfi miatt aki allitolag velem akart elni es allandoan a "szeretet" bizonyitasat varta a legkeptelenebb modokon!
Vegul, o volt aki tobbszorosen megcsalt, hazudott, kigunyolt es hosszan sorolhatnam. Meg ezt is betudtam a serult lelkivilaganak es megbocsatottam. O nem bocsatott meg maganak, avagy ki tudja (talan ott volt a lathataron a kovetkezo jelolt).

Es a TA csak ezutan jott.
Szoval qrvara tudom, hogy a sorsom itt senkit sem erdekel, de igenis jogom van ide azt irni amit akarok, amit gondolok. En eletemben meg sem ekkora aljassaggal sem ekkora felelotlenseggel nem talalkoztam. Engem ez az ember tonkretett es vegig tudta mit tesz. Holott tolem rosszat sosem kapott, annyira szerettem mint meg talan senkit es mindent amit csak tudtam megadtam neki, hogy "gyogyulhasson".
Az erzelmi vesztesegbol talan van tovabblepes, az anyagibol nem tudom mikor es hogyan es egyaltlan.

A hatterben pedig meg ezek utan mennek a piti kis bosszuakcioi, amibol Ti itt mit sem lattok, de ettol meg vannak.

Mellesleg meg ez a legendatok!

Előzmény: Oleg Kosevoj (1839)