doodoo
2000.10.26
|
|
0 0
53
|
Kedves Andrea!
Köszönöm az utánajárást... sajnálattal látom, hogy nincs anonim drogbevizsgálás. Szerintem az állampolgárok érdeke lenne ez (ahogy egyes nyugati országokban a diszkón belül csinálnak Extasy-tisztaság mérést - aki már a "tönk szélére jut" és drogozni akar, az miért ne tehetné kevesebb veszéllyel?)
Végül egy kérdés:
- A vizeletvizsgálatot árulók és a drogbevizsgálók között mi a kapcsolat?
|
Előzmény: Pelle_Andrea (52)
|
|