hWindy Creative Commons License 2000.10.26 0 0 1836
Kis figyelmet kernek!
Sajnalom, hogy ismet nyilvanossag elott kell erdeklodnom, de Proxy baratunk a neki irt informaciokero melemre elfeledett felelni...

Ki regisztrált engem az LHV listajara keresem nelkul? (Gondolom, hogy Oleggel torteno poenkodasom nem minosul tagasagert valo folyamondasnak, raadasul a regiszracio idoben megelozte a topikba irt 19 ora koruli hozzaszolasomat). Mellesleg kiprobaltam a regisztaciot: a tagsagot indokolni kell, anelkul nincs a kulonbozo linkekhez hozzaferes.

Tehat:
1. Lathatnam az LHV reszerol (postacim amire regisztalt valaki windy@netposta.net) az indoklo levelemet, amiben a felvetelem kerem?

2. Megmondana valaki kinek van joga a belso file-ok megtekintesehez, mint pl. a lanyok kepei? Ha akarkinek nem, hogyan fordulhatott elo, hogy egyetlen estere ebbe betekintest nyertem?

3. Amennyiben a regisztraciot megis a windy@netposta.netrol kerte valaki, ugy tudtommal Proxy az egyetlen aki ismeri a pw-met!

4. Az elso hat korlevel bement a cegemhez is (ugyancsak Proxy tudott rola, hogy ez a postam at van iranyitva). Marmost a cegemnel kisse szigoru policy van, igy kb. csak remenykedni tudok benne, hogy bontatlan torolven a postat nem vagnak ki, mert a subjectben ott volt az LHV.
Mellesleg - hala Proxynak - a szekem amugy is inog.

5. Ki jogosult az LHV-ban egyaltalan erre? Tobben is, avagy csak egyetlen ember?

Magyarazatot kerek a tortentekre. Annal is inkabb, mert en nem kivanok kettonk dolgaba belekeverni masokat. Az LHV belso ugyei ram nem tartoznak es abban semmilyen formaban nem kivanok reszt venni. Kerem, legyetek szivesek ezt tudomasul venni.
Proxynak uzenem, amennyiben a hatso kis bosszuhadjaratat folytatni kivanja - es felteve, hogy o all e mogott a dolog mogott is - ne keverje bele az LHV-t(es azokat az embereket akik megbiztak benne).

Koszonom.

Dátum: 22 Oct 2000 16:14:43 -0000
Kinek: windy@netposta.net
Honnan: lanyok_hazak_vendegek Moderator
Válasz: lanyok_hazak_vendegek-unsubscribe@egroups.com
Tárgy: Welcome to the lanyok_hazak_vendegek group