figyu Creative Commons License 2000.10.21 0 0 169
Hello Sfakutya!

Balfra ugy sikerult beutalot szereznem, hogy egy olyan orvoshoz kerultem, aki nem a TBnek sporol, hanem gyogyitani akar. Vagy ilyesmi:-) Lenyeg, hogy amikor meglatta a leleteimet, es azt, hogy n+1 eve nyuglodom a gerincemmel es a porcaimmal - de meg soha sehova nem voltam beutalva gyogyfurdore, mar irta is a lapot, amit itthon a korzeti orvos kiegeszitett, hogy nem vagyok tudobajos, meg hasonlok. Ezutan ezzel a papirral visszamentem hozza, pecset, alairas es feladtam postan balfra. Onnan meg is jott a valasz postafordultaval, hogy jogosult vagyok a kezelesre - teritesmentesen - majd ertesitenek. Na, ez volt juniusban. Az idopont december 5!!! Ennyit errol - de ennek is orulok, mert neha megint fajogatok:((( Nyilvan normalis orszagban, normalis korulmenyek kozott nem negyedev elteltevel kellene a kezelest megkezdeni. Vagy arra szamit a tb, hogy egy mutet is bejon nalam, es akkor aztan tenyleg jogosult leszek erre a kezelesre? Vagy mi? Nem ertem, hogy a megelozes miert nem kifizetodo? Miert kell tonkremenni ahhoz, hogy az ember egy ilyen helyre bejusson? Vagy csak az osmerosokkkk juthetnek ide? (Mert egy bizonyos eu alkalmazott szajabol az hangzott el, hogy miert akarok en foszezonban gyugyudulobe menni? Hmmm. Mert akkor eppen nagyon szarul voltam es nem nyaralni akartam, hanem regeneralodni a kethetes falkaparas utan!) Szoval remelem, hogy adnak enni, mert a negyhonapos betegallomany utan kisse keves a tanari fizetesem... Ha nem adnak, akkor meg lefogyok egy kicsit:-) 15 kilot magamtol is tudtam fogyni, majd akkor a harom het vegen leadok egy ujabb tizest es maris indulhatok Kozepeuropa Legszebb Ferfi Felsoteste versenyen:-))) Majd meglassssssuk, a regisztracios levelet allitolag novemberben kuldik. Mivel azt irtak, hogy teritesmentesen vagyok jogosult, gondolom a tb fizet.

Udv: Minden sorstarsnak jobbulast! Az uszas a legjobb gyogymod:-) Es majdnem ingyenes:-)
Figyu

Előzmény: Sfakutya (168)