Zyx Creative Commons License 2000.10.21 0 0 26
Nincs teljesen korbeveve, a palastbol hianyzik egy darab, de pont ott, ahol nincs elotte a kez. Nem kell "bioenergianak" lenni annak a bizonyos ismeretlen energianak, amit nyakra fore keres mindenki, a sima EM ter pont ugyanugy tudja produkalni az ismert anomalias jelensegeket, persze ez a ter nem orvenymentes es nagyon nem statikus.

A Kisfaludy esete tenyleg elszomorito, en regen egesz joba voltam vele, de egyszeruen nem lehet vele kommunikalni. O a fanatikus hivo esete. Megingathatatlan a hiteben, de nala ez csak hit megtapasztalas nelkul.

Egelyvel az a baj, hogy mikozben feltetlenul hisz a dolgaiban, nem a penzert csinalja, nem akar szediteni senkit, csak tajekoztatni szeretne a hasonlo temaban kutatok szamara stb., addig a magatartasa neha ennek gyokeresen ellent mond. Azt hiszem az utobbi evekben egy oriasi bizonyitasi kenyszer vett rajta erot es emiatt egyre tobbet hibazik. Azonkivul en ugy tudom, eddig nem fogalmazott meg semmilyen tudomanyos elmeletet, van par hipotezise es slussz.

Az igazsag az, hogy kicsit haragszom rajuk ezert, mert engem rettenetesen gatolnak a munkamban, nap mint nap meg kell kuzdenem a hulyitesuk okozta teljesen jogos ellenerzesekkel. Raadasul en pontosan tudom, hogy azok a szerkezetek mukodeskeptelenek, azt is tudom miert, mar tobbszor megirtam a szabadenergia forumon. Viszont emiatt eleg nehez a tanulmanyozasra erdemes anomaliakat kutatgatni. Lassan mar az egesz temat vagy senki sem veszi komolyan (pedig azert vannak itt dolgok), vagy pedig a masik eset, amikor fanatikus hivok elmagyarazzak nekem, hogy miert nincs igazam (hat ez a legjobb eskuszom). Kiserletezo tarsamra mondta nemreg egy Kisfaludy hivo, hogy te vagy a Lucifer! Vooow! Szoval ne aggodj, nemcsak a fizikusok vannak lehulyezve, hanem mindenki, aki ellentmond nekik. En ugy tekintem oket, mint a krisnasokat vagy a jehova tanuit, kb annyi kozuk is van a fizikahoz.

Előzmény: Mallow (22)